Uciekał przed policją - złamał dwie nogi
Uciekał przed policją bo był poszukiwany. By uniknąć zatrzymania wyskoczył przez okno i... połamał dwie nogi. 
 
Około godz. 04:00 nad ranem, policjanci otrzymali zgłoszenie o zakłócaniu ciszy nocnej w jednym z mieszkań w Kamiennej Górze. Na miejscu funcjonariusze zastali dwie osoby, jednak w imprezie brał też udział trzeci mężczyzna, który przed przyjazdem policji wyskoczył przez okno. 32-latek  był poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Toruniu, miał odbyć karę więzienia (18 miesięcy). By nie dać sie zatrzymać - wyskoczył przez okno, jednak spadł tak niefortunnie, że złamał dwie nogi. 

- Policjanci niezwłocznie udzielili mężczyźnie pomocy przedmedycznej. Podczas badania na zawartość alkoholu w organizmie alkomat pokazał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. 32 – latek mimo udzielanej mu pomocy był wulgarny i agresywny zarówno w stosunku do policjantów jak też ratowników medycznych, którzy przewieźli go do Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji w Kamiennej Górze. Tam mężczyzna został poddany operacji. - mówi  asp. Paulina Basta z kamiennogórskiej policji.

 
Po godzinie 22:00 kamiennogórscy policjanci otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej. Po przyjeździe na miejscu okazało się, że sprawa się wyjaśniła a uczestnicy kłótni doszli już do porozumienia. W trakcie legitymowania uczestników konfliktu okazało się, że  33 – letni mieszkaniec gminy Kamienna Góra jest poszukiwany do odbycia kary więzienia. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, skąd przewieziony zostanie do Aresztu Śledczego w Świdnicy.
 
 
adm
foto: walbrzych24.com
readkacja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno