Nowe oświetlenie na ul. Kopalnianej

Noworoczny prezent otrzymali mieszkańcy ulicy Kopalnianej w dzielnicy Konradów. Lampy uliczne w końcu rozświetlą mrok w ciemne zimowe wieczory.

O problemach mieszkańców tej części Konradowa informowaliśmy w lutym. Ul. Kopalniana to całkiem przyjemny i spokojny zakątek Wałbrzycha ale do pełni komfortu mieszkańcom brakowało oświetlenia bo po zachodzie słońca cała okolica pogrążała się w mroku. Tuż przed końcem roku doczekali się upragnionych lamp ulicznych.
 
- Na początku roku zwróciłem się z pismem do pana prezydenta o zamontowanie dwóch punktów świetlnych przy ulicy Kopalnianej, ponieważ tutaj popołudniami zapadał zmrok, dzieci wracające ze szkoły bały się przechodzić. Rodzice musieli wychodzić im naprzeciw lub przywozić. Ostatecznie udało się tu postawić pięć lamp i jest oświetlenie na całej długości ulicy Kopalnianej - mówi radny Ryszard Nowak.
 
 
- W tej chwili to już zupełnie inna ulica niż była jeszcze kilka dni temu. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do postawienia tych lamp i że mamy oświetlenie na miarę XXI wieku - mówi Małgorzata, mieszkanka dzielnicy Konradów.
 
- Jak widać mieszkańcy są zadowoleni, cieszę się, że udało mi się zebrać te podpisy i zorganizować pomoc. Życzę mieszkańcom by jak najdłużej rozświetlały im okolicę - mówi Ewa z Rady Wspólnoty Samorządowej Biały Kamień - Konradów.
 
Dzięki oświetleniu mieszkańcy w końcu poczują się bezpiecznie a najbardziej cieszy ich fakt, że na spacer nie będą musieli zabierać latarek.
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno