Gdzie w przyszłości mogą powstać nowe mieszkania?

Gdzie w przyszłości mogą powstać nowe mieszkania? Spólka InVałbrzych zaprezentowała tereny, które będą dostępne dla deweloperów. 

Tereny będą dostępne pod budownictwo wielorodzinne i jednorodzinne. 
 
Jeśli chodzi o budownictwo wielorodzinne, przede wszystkim plany dotyczą najbardziej pożądanych w Wałbrzychu obszarów i dzielnic, a więc Piaskowej Góry i Podzamcza.
 
Duża, prawie półhektarowa działka przy Alei Podwale niedaleko budynku SM Podzamcze może „zmieścić” od 60 do 90 mieszkań, a przy ulicy Grodzkiej około 250 mieszkań. 
 
Na Piaskowej Górze będzie można budować także w zabudowie bliźniaczej i szeregowej (ulica Norwida i Ogrodowa) w tym przypadku będzie to ponad 40 domów, ale w przypadku zabudowy wielorodzinnej ulic Norwida i Dunikowskiego liczba mieszkań może przekroczyć 200. Przygotowywane są także tereny pod budownictwo wielorodzinne w dzielnicach Nowe Miasto i Biały Kamień.
 
Dostępne będą również działki na Poniatowie przy ul. Grzybowej,  Beskidzkiej i Zielonej, gdzie może być zbudowanych około 40 domów jednorodzinnych. Pojawią się także atrakcyjne działki do zabudowy bliźniaczej i szeregowej oraz wolnostojącej w dzielnicach Konradów i Podgórze.
 
Dostępne lokalizacje znajdziesz tutaj 
 
Wszystkie oferowane przez InVałbrzych działki można nabyć jedynie poprzez udział w przetargach nieograniczonych organizowanych przez Miasto Wałbrzych. 
 
 
red
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno