Menu

Odrestaurowali Skodę - wkrótce licytacja

Zgodnie z obietnicami pasjonaci motoryzacji ze Strzegomia odrestaurowali starą Skodę i po zakończeniu jej objazdu po regionie wystawią na licytację. Dochód w całości zostanie przekazany na leczenie Amelki Gmyrek.

Odrestaurowali Skodę - wkrótce licytacja
Amelka choruje na rdzeniowy zanik mięśni i kończy się czas, w którym można zastosować u niej nowatorską terapię. Leczenie jest na dodatek niezwykle drogie - koszt oszacowano na ponad 9 mln zł. Dotychczas na portalu siepomaga ponad 14 tysięcy osób wpłaciło niespełna 685 tysięcy złotych, dlatego trwa pełna mobilizacja wolontariuszy i kreatywnych osób, które wymyślają coraz ciekawsze sposoby by zwrócić uwagę na tę akcję.
 
 
Jednym z bardziej spektakularnych pomysłów jest projekt zapaleńców ze Strzegomia, którzy postawili sobie za cel odrestaurowanie starej Skody i wystylizowanie jej na auto rajdowe. O ich planach informowaliśmy na początku grudnia.
 
 
 
Zgodnie z zapowiedziami skończyli pracę przed końcem roku. Efekty możecie podziwiać na zdjęciach oraz na żywo w wybranych miastach w regionie.
 
 
- Skoda jest juz gotowa. Po oficjalnym przeglądzie technicznym. Dzisiaj jesteśmy po rozmowie z zastępcą burmistrza Strzegomia Panem Witkowskim oraz dyrektorem Strzegomskiego Centrum Kultury panem Kalinowskim, którzy pomagają nam zorganizować licytację oraz prezentację auta. Termin rozpoczęcia licytacji ustaliliśmy na 18.01.2020 a zakończenie - finał na 24.01.2020. Od jutra Skoda będzie oficjalnie prezentowana na Strzegomskim rynku. A w następnych dniach w Świdnicy, Świebodzicach i Wrocławiu - mówi Łukasz Kondak, koordynator akcji "Skoda dla Amelki".
 
 
 
plr
foto: użyczone / Ł. Kondak, S. Tyniec
redakcja@walbrzych24.com
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10

Komentarze

Michał (3 stycznia 2021 10:11)
Piękny gest :)
Polak (2 stycznia 2021 23:00)
Szacun dla was....
Ja (2 stycznia 2021 20:13)
Brawo ????????????

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   Strzegom  |   skoda  |   dla amelki  |   amelka gmyrek  |   sma  |   siepomaga  |   zbiórka  |   charytatywnie  |  

Siatkarska sobota na Hali Wałbrzyskich Mistrzów

Koszykarska Barbórka

Pewne zwycięstwo Górnika w Lublinie

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij