Menu

Sylwester w Wałbrzychu

Trochę fajerwerków, taksówki i niemal puste ulice - tak wygląda Sylwester w Wałbrzychu w pandemii. Za to miasto nocą wygląda pięknie - sprawdźcie sami. 

Sylwester w Wałbrzychufoto: red
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

oświecony (3 stycznia 2021 2:10)
Tak właśnie powinno wyglądać miasto na Sylwestra.W normalnych czasach wielu bawiło się w lokalach, kawiarniach i prywatkach , ulice były puste jeżdziły przeważnie taxi.Póżniej wprowadzono imprezy ;na powietrzu'w wersji dla ubogich i takich trochę nieudanych. Stąd to zdziwienie dzisiaj
Yrti (2 stycznia 2021 18:40)
Cytuję użytkownika: pawel
Od października do połowy grudnia urzędnicy w Ministerstwie Zdrowia otrzymali nagrody, na które łącznie przeznaczono ponad 2,3 mln zł - ustalił "Super Express".Przeciętna kwota nagród wypłaconych w okresie od 10 października do 9 grudnia na jednego pracownika Ministerstwa Zdrowia wynosiła 3758 zł - poinformowało biuro komunikacji resortu zdrowia. #####A za co ma żyć rodzina wiceministra Kraski i Andrusiewicza , za 500 złotych ? Im się należy ta kasa ,dzięki nim mamy tak niewielką ilość zgonów na jesień i slużba zdrowia tak prężnie działa.
I słusznie,należy się za ciężką pracę!Ty tylko możesz pomarzyc!Za pisanie bredni można dostać kopa w dupę!
Lola (2 stycznia 2021 8:57)
Cytuję użytkownika: Lola
Ja byłam w domu w swoim chlewiku ,żarłam jak świnia .troszkę tłuszczu przybyło. Proszę o pisanie swoim Nickiem .No w.y.pier.dal.ac.
Sądzisz według siebie prymitywie :):)Po poście widać że tłuszcz i pewnie wóda mózg ci zalewają ?
Nielot (1 stycznia 2021 19:58)
Zobaczcie na zdjęcia zegara na Piaskowej Górze o której godzinkę zostały zrobione zdjęcia i napisali że wszyscy zostali w domach niech pokażą zdjęcia z samej północy.kłamstwo i manipulacja.***** ***
Lola (1 stycznia 2021 16:57)
Ja byłam w domu w swoim chlewiku ,żarłam jak świnia .troszkę tłuszczu przybyło. Proszę o pisanie swoim Nickiem .No w.y.pier.dal.ac.
lola (1 stycznia 2021 16:04)
Chyba nie widzieliście innych miast. Choćby tych mniejszych. W Wałbrzychu nie ma nic szczególnego.
Loksizm (1 stycznia 2021 14:15)
Nasze ulice i nasze kamienice.
Aryck Nusbacher (1 stycznia 2021 13:32)
Tak ma być! Polin jest nie dla gojów.Podczas gdy goje siedzieli zamknięci w ciasnych obskurnych klitach,my Żydzi bawiliśmy się w swoim gronie.
Bolo (1 stycznia 2021 11:19)
Wałbrzych jest tak pusty przez cały rok, jak lemingi, które nim rządzą. Było sobie zobaczyć dowolne inne miasto żeby sprawdzić, że dekoracje w W-chu to bieda z nędzą.
Sia-ka (1 stycznia 2021 8:51)
Cytuję użytkownika: j-23
Wałbrzych zawsze wygląda pięknie, jak nie harcują po nim wściekłe macice.
Byłoby fajniej,gdyby jeszcze inteligentny inaczej J-23 nie pisał idiotyzmów;może w nowym roku wynajdzie ktoś szczepionkę na przygłupów?może?
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   Sylwester  |   pandemia  |  

Gość Dnia - Patryk Wild

Ruszyli w miasto... Roman Szełemej zbiera podpisy

Dr Paweł Pyka odebrał tytuł zasłużonego dla Wałbrzycha

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij