Trzy Dolnoślązaczki w finałach Miss Polski i Miss Polski Nastolatek
Poznaliśmy finalistki Miss Polski i Miss Polski Nastolatek 2020,, wśród nich znalazły się trzy Dolnoślązaczki.
 
W sylwestrowy wieczór poznaliśmy finalistki Miss Polski i Miss Polski Nastolatek 2020, a wśród nich nasze piękne Dolnoślązaczki! 
 
Na początku 15 stycznia 2021 roku 24 najpiękniejsze nastolatki staną do walki o tytuł i koronę Miss Polski Nastolatek 2020, a wśród nich Miss Nastolatek Dolnego Śląska Joanna Nabiałczyk.
 
Miss Nastolatek Dolnego Śląska - Joanna Nabiałczyk
 
Natomiast 17 stycznia 2021 roku najpiękniejsze Polki staną do walki o tytuł i koronę Miss Polski 2020, a wśród nich 2 piękne Dolnoślązaczki - Ewa Jakubiec Miss Dolnego Śląska oraz Agata Śron Miss Internautów Dolnego Śląska.
 
Miss Dolnego Śląska - Ewa Jakubiec
 
Miss Internautów Dolnego Śląska - Agata Śron
 
Już dziś zachęcamy do wspierania naszych reprezentantek w największym i najbardziej prestiżowym konkursie w naszym kraju! 
 
Transmisja na żywo z finału Miss Polski odbędzie się telewizji Polsat już 17. stycznia od godziny 20:00. Jest to jedyny konkurs piękności w naszym kraju transmitowany w telewizji.
 
Już dziś zachęcamy do wspierania naszych reprezentantek w największym i najbardziej prestiżowym konkursie w naszym kraju! A dziewczęta które myślą o podobnej przygodzie zapraszamy już dziś do zgłoszeń przez formularz online do nowej edycji naszego konkursu regionalnego Miss Dolnego Śląska 2021. Formularz dostępny na stronie missdolnegoslaska.pl/zostan-miss

adm
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno