Nowe przedszkole na Podzamczu zachęca do zapisów

Chcesz zapisać dziecko do przedszkola? Masz okazję zapisać je do nowoczesnej, świetnie wyposażonej placówki, która powstała przy ul. Husarskiej na Podzamczu.

Przedszkole Unijne Filia Przedszkola Sportowego „Olimpijczyk”mieści się tuż obok nowych budynków mieszkalnych. 
 
- Przedszkole, prawdę powiedziawszy staramy się oddać od dwóch lat. Przejęliśmy budynek od LOKu. Okazał się tak zniszczony, że musieliśmy go rozebrać i wybudować nowy. Dwa i pół roku temu, pozyskaliśmy program unijny. Z powodu tego, że budynek był w bardzo złym stanie i złapała nas pandemia, mamy półtora roku opóźnienia. Budynek, jak widać, ukończyliśmy. W następny poniedziałek wchodzą pierwsze dzieci. Nabór mamy na 51 dzieci. Do tej pory zapisało się 30. Mamy jeszcze 20 wolnych miejsc. - mówi Dariusz Góralewicz, prezes Fundacji Moja Szkoła. 
 
Oferta przedszkola to język angielski, gimnastyka korekcyjna, terapia logopedyczna, logo-rytmika, terapia ręki, zajęcia teatralne, taneczne, matematyczne, sportowe, plastyczne i przyrodnicze. 
 
- Docelowo w tym budynku, który ma 1000m² możemy przyjąć 6 grup maluchów. Dysponujemy 8 salami, ale jedna to jest jadalnia, jedna sala sportowa i wewnętrzny plac zabaw. Mamy 5 sal dydaktycznych. - mówi Dariusz Góralewicz, prezes Fundacji Moja Szkoła. 
 
 
Wciąż można się zapisywać. Sale, w których będą przebywać dzieci wyposażone są w monitory dotykowe i szereg różnego rodzaju pomocy dydaktycznych. 
 
- Zachęcałbym rodziców do zapisywania dzieci w tym momencie. Jeżeli ktoś akurat nie ma przedszkola i się zastanawia, to bardzo bym polecał. Oprócz zajęć podstawowych, mamy bardzo dużo zajęć dodatkowych. - mówi Dariusz Góralewicz, prezes Fundacji Moja Szkoła. 
 
Zapisy prowadzone są w starym budynku przedszkola (przy ul. Grodzkiej 71). W następnym tygodniu od 11 stycznia zapisy będą prowadzone przy ul. Husarskiej
 
- Wchodzą tutaj dzieci. Przychodzi Pani sekretarka, także można tutaj przychodzić do nowego obiektu i się zapisywać. Oczywiście nie muszą Państwo robić tego osobiście. Jest strona internetowa Przedszkola Olimpijczyk. Można wejść na zakładkę przedszkole unijne, gdzie są wszystkie formularze. Wystarczy do nas mailowo przesłać i umówimy się na podpisanie umowy.  - mówi Dariusz Góralewicz, prezes Fundacji Moja Szkoła. 
 
Jak wygląda kwestia czesnego?
 
- Jest bardzo niskie. Jest podane na stronie internetowej w zakładce przedszkole unijne. Zawiera wszystkie składniki, czyli to są wszystkie zajęcia dodatkowe, zajęcia podstawowe, wyżywienie. Cena jest podana i można się zapoznać. Jest bardzo atrakcyjna. - mówi Dariusz Góralewicz, prezes Fundacji Moja Szkoła. 
 
Szczegóły dotyczące zapisów znajdziecie tutaj w zakładce przedszkole unijne
 
red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno