Menu

Już poświęcone - mogą wyjeżdżać w teren

Trzy  nieoznakowane radiowozy trafiły do wałbrzyskich policjantów. Na dziedzińcu wałbrzyskiej Komendy Miejskiej uroczyście przekazano kluczyki do samochodów, symbolicznie przekazano też kluczyki do kupionego wcześniej auta o napędzie elektrycznym. 

 

Już poświęcone - mogą wyjeżdżać w teren
Trzy samochody Kia Ceed wyposażone są w silniki diesla o pojemności 1.6 l i mocy 141 km. Koszt zakupu jednego auta to 95 tys. zł.  Dofinansowanie ze strony samorządów pokryło 50% ceny zakupu każdego pojazdu. Gmina Wałbrzych przeznaczyła 47 500 złotych, Powiat Wałbrzyski  - 32 000 złotych,  po 16 000 złotych przekazały gminy Szczawno Zdrój, Czarny Bór, Mieroszów i Stare Bogaczowice
 
Nowe nieoznakowane radiowozy będą służyć policjantom z wałbrzyskiej komendy oraz z Komisariatu Policji I w Wałbrzychu, a także funkcjonariuszom z Boguszowa - Gorc. Patrolować bedą teren naszego miasta i powiatu wałbrzyskiego.

 
 
Podczas uroczystości symbolicznie zostały przekazane kluczki do auta o napędzie elektrycznym (Hyundai), który już wczesniej trafił do policjantów z wałbrzyskiej drogówki. Zakup został sfinansowany przez Komendę Główną Policji oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu (50% na 50%).

 
Pojazdy poświęcił kapelan wałbrzyskich policjantów ks. Jacek Biernacki.
 
adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Pan X. (7 stycznia 2021 18:51)
Za jednym zamachem mogli pokropić policyjne czworonogi.Ponieważ Pani Spurek mówi że to zwierzęta pozaludzkie.
Pan X. (7 stycznia 2021 18:51)
Za jednym zamachem mogli pokropić policyjne czworonogi.Ponieważ Pani Spurek mówi że to zwierzęta pozaludzkie.
Pan X. (7 stycznia 2021 18:51)
Za jednym zamachem mogli pokropić policyjne czworonogi.Ponieważ Pani Spurek mówi że to zwierzęta pozaludzkie.
Szczęść Boże! (7 stycznia 2021 18:47)
Czy pokropk był za Bóg zapłać?
Roman (7 stycznia 2021 8:53)
21 wiek - jakie kompletne dno... Niech lepiej poświęcą prawników, którzy pomgają ofiarom kościelnej pedofilii.
Janek (6 stycznia 2021 22:33)
Debile w sukniach. Nie wiem ci jest bardziej zalosne molestowanie dzieci czy swiecenie pojazdow.
pisoff (6 stycznia 2021 18:17)
Buahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
Rafał Czajkoszajkowski (6 stycznia 2021 17:48)
Po co nam te samochody skoro takie same są w Berlinie.
GRZEŚ (6 stycznia 2021 12:59)
Ale ciemnogród. XXI wiek a ci w gusła wierzą. Jestem ciekawy ile czarny dostał za wodę z kranu. Wstyd.
Lucyfer (6 stycznia 2021 10:42)
W Polsce nigdy nie bedzie dobrze, dopóki takie akcje miejsce mieć będą.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

policja  |   policja Wałbrzych  |   Wałbrzych  |   nowe samochody  |   nowe radiowozy  |  

Kierowca autobusu brutalnie pobity przez pasażera

Okradł swojego dziadka

Auto stoczyło się na 14-latkę. Dziewczynka ma liczne złamania

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij