Kabaretowy KopalniaK - będzie smiesznie
Rusza  konkurs do XIX Ogólnopolskiej Giełdy Kabaretowej „KopalniaK” (dawniej „PrzeWAŁka”). Grupy kabaretowe oraz stand`uperzy zgłaszajcie się! - macie na to czas do 10 września. Finał 20 października.
Doświadczenie sceniczne mile widziane, ale nie jest konieczne, wystarczy rozbawić publiczność. Nagrajcie film z Waszym programem (wystarczą trzy skecze) i prześlijcie wraz z kartą zgłoszeń na adres e-mail: joanna@wok.walbrzych.pl. Szczegóły znajdziecie w regulaminie (kliknij tutaj).
 
Pula nagród – 10 000 zł. Zapewniamy niesamowite przeżycia, kontakty owocujące współpracą, wymianę doświadczeń, uwagi profesjonalistów, a przede wszystkim dobrą zabawę.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 10 września, finał 20 października 2017 roku w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury w Starej Kopalni w Wałbrzychu. Impreza potrwa 2 dni.

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

opr. adm

 
 
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno