Menu

Miners Wałbrzych wrócili do treningów

Drużyna Footballu Amerykańskiego Miners Wałbrzych wróciła do treningów. Górnicy przygotowują się do nowego sezonu. 

Miners Wałbrzych wrócili do treningów

Jak informuje drużyna - Głód rywalizacji rośnie coraz bardziej! Od ponad miesiąca na hali pod okiem trenerów przygotowania fizycznego - szykują się do sezonu zawodnicy drużyny głównej Miners.

 

W poprzednim sezonie Minersom nie udało się dostać do fazy play-off. Czy tym razem będzie inaczej?

 

Jednoczesnie odbywa się rekrutacja do drużyny. Szczegóły znajdziecie tutaj 

 

 

red

foto: WTV

redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze

Tomek (7 stycznia 2021 18:19)
Ale trzeba zamknąć wszystkie hale, Orliki i lodowiska, byle tylko Polacy nie byli zdrowi. Ludobójstwo!
Ksiegowy (6 stycznia 2021 19:50)
Cytuję użytkownika: Minera
Czyli rozumiem wszyscy są z zawodowymi kontraktami i nie musi ich obowiązywać rozporządzenie ministra zdrowia ze tylko zawodowy sport i zawodnicy z umowami i kontraktami mogą trenowac
Pieców kultury hamerykanskiej nie obowiązują restrykcje dla ludności słowiańskiej. Gdyby grali w staropolskiego palanta, to sanepid i media zgnoily by ich jak ostatnich zwyrodnialcow.
Minera (6 stycznia 2021 19:00)
Czyli rozumiem wszyscy są z zawodowymi kontraktami i nie musi ich obowiązywać rozporządzenie ministra zdrowia ze tylko zawodowy sport i zawodnicy z umowami i kontraktami mogą trenowac

Dodaj komentarz

miners  |   walbrzych  |   treningi  |   sport  |  

Już w ten weekend premiera teledysku zespołu Paranoja

Górnik ''przegonił'' Dziki z Warszawy

Zatrzymać watahę!

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij