Menu

Nie masz co zrobić z choinką? Możesz się jej łatwo pozbyć

 Ruszyła akcja "Poświąteczna zbiórka choinek". Jesli masz naturalną choinkę, możesz zostawić ją przy śmietniku

Nie masz co zrobić z choinką? Możesz się jej łatwo pozbyć

 Ruszyła akcja "Poświąteczna zbiórka choinek".  Oddajemy tylko naturalne choinki pozbawione wszelkich ozdób. Odbiór choinek dokonywany będzie wyłącznie z terenów nieruchomości objętych gminnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi. Choinki można wystawiać przy pojemnikach na odpady.

 

 

Choinki mozżna wystawić 11,18,25 stycznia, a także  1,8,15 lutego.

Komentarze

. (7 stycznia 2021 21:06)
Cytuję użytkownika: Em
Too moją już leży koło śmietnika i czeka ????????????
To nie zaśmiecaj tylko grzenie przechowaj do 11 w domu
Em (7 stycznia 2021 19:58)
Too moją już leży koło śmietnika i czeka ????????????

Dodaj komentarz

choinka  |   odpady  |   zostaw  |   akcja  |  

Wałbrzyskie Mauzoleum. Niewygodny pomnik - vlog youtubera

Nie wszyscy segregują śmieci i koszty rosną

Możesz uratować komuś życie - nie bądź obojętny

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij