Chował narkotyki w miejscu pracy

Sporą ilość narkotyków w postaci marihuany zabezpieczyli policjanci kryminalni wałbrzyskiej komendy. Realizując informacje własne funkcjonariusze zatrzymali do sprawy 38-letniego mieszkańca Świebodzic. Podejrzany większe ilości tych środków odurzających ukrył w miejscu pracy, mniejsze posiadał w domu.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu w wyniku realizacji informacji własnej zatrzymali 38-latka na terenie jednego z zakładów pracy w dzielnicy Szczawienko. Podczas przeszukania szafki pracowniczej użytkowanej przez mężczyznę funkcjonariusze znaleźli w niej spore ilości środków odurzających w postaci marihuany.
 
 
W trakcie dalszych czynności procesowych wykonanych z udziałem podejrzanego, w jego mieszkaniu mundurowi ujawnili telefon komórkowy, podręczną wagę, gotówkę w kwocie blisko 2 tysięcy złotych oraz kolejne mniejsze woreczki z narkotykami. Łącznie mężczyzna mógł z zabezpieczonych środków odurzających przygotować blisko 500 porcji handlowych marihuany. Funkcjonariusze udowodnili mu także handel narkotykami.
 
 
Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz handel nimi grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10. Prokuratura Rejonowa w Wałbrzychu zastosowała w stosunku do mężczyzny dozór policyjny.
 
opr.plr
foto: KMP w Wałbrzychu
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno