Pan ze sklepiku szkolnego potrzebuje pomocy. Brakuje 9 tys. zł

Ponad 60 tys. zł udało się zebrać w zaledwie kilka dni na pomoc dla Jana Grabowskiego, znanego wszystkim uczniom Zespołu Szkół Integracyjnych na Podzamczu. Zbiórka wciąż trwa

Pan Jan, który od lat prowadził sklepik szkolny w Zespole Szkół Integracyjnych na Podzamczu uległ cięzkiemu wypadkowi podczas dojazdu do pracy. Został potrącony przez samochód. Teraz potrzebuje waszego wsparcia

 

Jak informuje rodzina Pana Jana

 

- W drodze do pracy, w której codzienny kontakt z dziećmi od kilku pokoleń sprawiał mu wiele radości, nasz tato i mąż uległ jako poszkodowany bardzo poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu, w wyniku którego doznał bardzo ciężkiego urazu czaszkowo-mózgowego oraz obrażeń wielonarządowych.

 
Od tego momentu nie odzyskał świadomości i nie pokazuje jakichkolwiek reakcji na bodźce zewnętrzne. Dla tak bardzo energicznego i pozytywnie nastawionego do świata człowieka, taki stan wegetacji to nieopisany ból i cierpienie. Tata jest bardzo silnym człowiekiem i walczy codziennie o powrót do nas, jednakże bez rehabilitacji nie ma na to jakichkolwiek szans.
 
Jedyną jego i naszą nadzieją na powrót do rzeczywistości jest bardzo kosztowna rehabilitacja w Klinice Rehabilitacyjno-Wybudzeniowej, której miesięczny koszt wynosi około 11.000 złotych. Efekty takiego leczenia mogą się pojawić dopiero po kilku mięsiącach, w zależności od indywidualnego stanu pacjenta.
 
Link do zbiórki znajdziesz tutaj
 

Pan Jan był jakiś czas temu naszym gościem. Przypominamy wywiad z nim

 

 
red
foto: zbiorka
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno