Menu

Nadia walczy z białaczką

Chorej Nadii Makarczuk podano komórki, które wcześniej zostały specjalnie przeprogramowanie w laboratorium w  Stanach Zjednoczonych.

Nadia walczy z białaczką
Dzięki bardzo szeroko zakrojonej akcji charytatywnej i wsparcia rzeszy ludzi dobrej woli udało się zebrać ogromna sumę na sfinansowanie nowatorskiej terapii, która może ocalić życie dziewczynki.
 
 
Teraz będzie mogła raz na zawsze  rozprawić się z białaczką. Bój z chorobą, dziewczynce utrudnia rzadki gen. Teraz białaczka nie powinna mieć żadnych szans. 
 
 
Nadia może skorzystać z terapii CAR-T. Odwagi dodawała jej pluszowa wersja ukochanego pupila, Misti. Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem już wkrótce  Nadia pożegna się ze  szpitalem i wróci do swojej rodziny i  kociaka!
 
re
foto: użyczone
redakcja@wabrzych24.com

Komentarze

P Giedziun (12 stycznia 2021 6:36)
Trzymaj się kochana cały czas myślę o tobie
mieszkaniec (11 stycznia 2021 10:29)
Trzymamy kciuki !
Marcin A (10 stycznia 2021 18:04)
Trzymamy kciuki i szybkiego powrotu do domu . Pozdrawiamy
nikt ważny (10 stycznia 2021 17:15)
Trzymamy kciuki!

Dodaj komentarz

nadia  |   makaruczuk  |   bialaczka  |   leczenie  |  

Ratujmy serce Antosia ze Świebodzic

Walczyła z rakiem - 19-letnia Julia Kuczała nie żyje

Pomóż Hubertowi. 7 miesięczne dziecko ma nowotwór

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij