Menu

Jan Grabowski 'Pan ze sklepiku' zmarł

Jan Grabowski, znany wszystkim uczniom Zespołu Szkół Integracyjnych na Podzamczu (prowadził sklepik szkolny) zmarł.

Jan Grabowski 'Pan ze sklepiku' zmarł

Przypomnijmy, ze Pan Jan uległ ciężkiemu wypadkowi, kiedy jechał na rowerze do pracy. Uczniowie, absolwenci i nauczyciele włączyli się w akcję zbierania pieniędzy na leczenie mężczyzny.  Niestety, mimo iż udało się zebrać niemal całą kwotę (ponad 64 tys zł.) - meżczyzna zmarł. 

 

Informacja o jego smierci pojawiła się na stronie szkoły.

 

Rodzina podziekowała wszystkim, którzy zaangazowali się w pomoc dla Pana Jana.

 

Z bólem serca informujemy, że niestety nasz tata i mąż przegrał walkę o powrót do zdrowia po tak ciężkim wypadku.
 
Bardzo żałujemy, że nie mógł już sam zobaczyć i przeczytać, jak ogromne wsparcie zostało mu okazane przez tak wielu bezinteresownych, wspaniałych i dobrze mu życzących ludzi o wielkich sercach oraz jak bardzo był lubiany i szanowany.
 
Jednocześnie chciałybyśmy wszystkim niezmiernie podziękować za ciepłe słowa otuchy, które dodały nam siły w tym ciężkim okresie do dalszej walki.
 
 
Bardzo dziękujemy również całej społeczności szkolnej, z której inicjatywy powstała ta zbiórka, co nam pokazało, że zasięg ludzkiego dobra nie zna granic.
 
Chciałybyśmy również dodać, że wszystkie środki finansowe, które zostały wpłacone do fundacji zostaną przekazane na ratowanie zdrowia i życia innych osób.
 
Dziękujemy Wszystkim z całego serca, że byliście z nami.
Z wyrazami szacunku rodzina

 

red

foto: WTV

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Weronika Wall (16 stycznia 2021 21:41)
Kondolencje dla całej rodziny.Pamiętam pana Jana był bardzo dobrym człowiekiem.
Klaudia (12 stycznia 2021 20:49)
Ogromne współczucia. Zapamiętany został taki jaki był - zawsze uśmiechnięty, pogodny, z dobrem w oczach. Coraz mniej takich ludzi jak Pan Janek. Niech spoczywa w spokoju.. :(
Urszula,kiedyś sektetarka w zsi (12 stycznia 2021 20:01)
Bardzo współczuję rodzinie, chociaż dawno już nie pracuje w szkole,mam w pamięci uśmiechnięta twarz p.Janka ,pracowaliśmy prawie 15 lat razem, nie do wiary,że odszedł (*)4
Kamila (12 stycznia 2021 11:27)
Wyrazy współczucia dla całej rodziny i bliskich, to olbrzymia strata i Pan Janek zawsze będzie w naszej pamięci. Niech spoczywa w spokoju.
Roman Husarska (12 stycznia 2021 11:03)
Wyrazy głębokiego smutku i współczucia.
Miłosz (11 stycznia 2021 20:33)
Bardzo przykra wiadomość... widząc pana Janka przez 8 lat prawie każdego dnia w szkole serce pęka... niech spoczywa w pokoju
Ewa (11 stycznia 2021 19:57)
Bardzo przykra wiadomość, moja córcia bardzo dobrze wspomina Pana ze sklepiku, z rozżewnieniem opowiada jak sprzedawał dzieciakom "na kreskę", wszystkie bardzo Go lubiły. Bardzo smutna wiadomość...
Grzegorz (11 stycznia 2021 19:49)
Kondolencje
Hania turkosz (11 stycznia 2021 19:05)
Bardzo państwu wspuczuję
Hania turkosz (11 stycznia 2021 19:04)
Bardzo wszelkie wyrazy wspuczucia
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

janm grabowski  |   zmarl  |   sklepik  |  

Lampiony Pamięci: Wałbrzych pamięta o zmarłych

Nie żyje najstarszy mieszkaniec Polski

Prawie 14 tys nowych zakażeń. 221 osób nie żyje

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij