Menu

Obostrzenia będą utrzymane po 17 stycznia

Obostrzenia związane z pandemią będą utrzymane po 17 stycznia. Nie dotyczy to wprowadzenia nauki stacjonarnej w klasach I-III.  Uczniowie wrócą do szkół 18 stycznia

Obostrzenia będą utrzymane po 17 stycznia

Rozpoczęły się też testy przesiewowe dla nauczycieli.

 

Obostrzenia będą wydłużone o dwa tygodnie. Jako ostatnie odmrożone mają zostać branże gastronomiczna i hotelarska. 

 

 

 

red

foto: fb

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

ROMEK DYKTATOR SZCZEPILBY WSZYSTKICH POD PRZYMUSEM (12 stycznia 2021 17:54)
Wierzę głęboko, tak uważam i mówię to otwarcie, że w sferze zdrowia publicznego wybór jest o tyle możliwy, o ile nie zagraża zdrowiu publicznemu. W przypadku niektórych chorób, a tak jest w przypadku choroby spowodowanej przez koronawirusa, moim zdaniem tego marginesu na wybór nie ma. https://regiony.rp.pl/dyskusje/34479-prezydent-walbrzycha-z-pomoca-samorzadow-szczepilibysmy-w-tempie-izraelskim?utm_source=rp&utm_medium=teaser_redirect
Asia (12 stycznia 2021 14:01)
Cytuję użytkownika: Płać HARACZ
Żydokomuna ostatnie branże "odmrozi" kiedy skończy się sezon na wypoczynek zimowy. Ilu jeszcze polskich przedsiębiorców się powiesi, podczas gdy OBI, LIDL, biedronka i KAUFLAND nie miały ani dnia przerwy, a nawet przedłużyły godziny pracy? Wieszać tych karierowych polityków to za mało, przydałoby się by doświadczyli koszmaru życia w Polsce (bądź w którymkolwiek kraju zarządzanym przez namiestników syjonistycznej globalnej komuny, czyli w jednym ze 193 krajów z bankiem centralnym Rothschilda.)
cała prawda! w biedronce niby ma byc 70 osob a dziekie tłumy. o co tu k..wa chodzi? skoro w marketach nie mozna sie zarazic to dlaczego w galeriach mozna? czy w restauracji? przeciez mozna pomniejszyc ilosc stolikow. a stoki narciarskie i bary zimowe na swiezym powietrzu?? tu sie nie da zyc!!
Ksiegowy (12 stycznia 2021 13:59)
Porzuccie złudzenia i nadzieję : obostrzenia są bezterminowe dopóki trwają rządy hunty POPIS.
Janusz (11 stycznia 2021 21:12)
Obostrzenia wraz ze szczepionkami to mogą sobie wsadzić w swoje brudne pisowskie tyłki..
Jerzy Jacek Pilchowski (11 stycznia 2021 20:52)
Cytuję użytkownika: PiSiory
PiSiory otwierać restauracje, bo moja partnerka nie potrafi gotować. Jestem głodny.
To rozumiem. To jest poważny argument. - Bo te miałczenia o tym, że nam po szczepieniu trzecia ręka wyrośnie są nudne.
Jacek Chrzanowski (11 stycznia 2021 20:35)
Cytuję użytkownika: Co
Cytuję użytkownika: SiWCHa
Wydłużajcie ,wydłużajcie ,ludzie i tak swoje wiedzą . _!_ , nie pozdrawiam.
Co wiedzą tyle co ty dzbanie.Jest wirus i są obostrzenia .Tyle w temacie.Pozdrawiam!
Widać IQ 40, nie wie jak się znaków przestankowych używa w Internecie, to i w "pandemię" wierzy. Żenujący poziom człowieka, jak każdy covidianin.
Co (11 stycznia 2021 20:10)
Cytuję użytkownika: SiWCHa
Wydłużajcie ,wydłużajcie ,ludzie i tak swoje wiedzą . _!_ , nie pozdrawiam.
Co wiedzą tyle co ty dzbanie.Jest wirus i są obostrzenia .Tyle w temacie.Pozdrawiam!
Pisiory (11 stycznia 2021 18:31)
PiSiory otwierać restauracje, bo moja partnerka nie potrafi gotować. Ciagle chodzę głodny !!
Lilianna (11 stycznia 2021 18:21)
UWAGA UWAGA proponuję reportaż TV DAMI dotyczący wałbrzyskiego PiSu. Jak działacze partii PiS, potrafią zaszczuć niewinnego człowieka.
PiSiory (11 stycznia 2021 18:20)
PiSiory otwierać restauracje, bo moja partnerka nie potrafi gotować. Jestem głodny.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

obostrzenia  |   covid  |   styczen  |   ministerstwo  |  

VI fala koronawirusa wyhamowała

Czy wrócą maseczki ?

Prawie 20 tysięcy zakażeń w tydzień

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij