Menu

Kompleks Włodarz będzie otwarty?

Turyści chcą zwiedzać kompleks Włodarz, ale póki co obiekt jest zamknięty. Zarządca, Krzysztof Szpakowski rozważa otwarcie tej wyjątkowej atrakcji turystycznej.

Kompleks Włodarz będzie otwarty?
W tle toczy się jeszcze sprawa sądowa. Nadleśnictwo wypowiedziało umowę Krzysztofowi Szpakowskiemu, który zarządza kompleksem. 
 
- Moja działalność nie jest objęta PKD, więc nie jest zabroniona. Od listopada jest zamknięte, ale prawdopodobnie będę otwierał. Jeśli nie mogę liczyć na jakąkolwiek pomoc, a zatrudniam 9 osób, to chyba otworzę. Na takiej zasadzie, jak otwarta jest Kopalnia w Złotym Stoku i Kopalnia w Nowej Rudzie. Wszystkie te obiekty mają charakter turystyczny. Część jest czynna, a część nie. - mówi Zarządca obiektu, Krzysztof Szpakowski. 
 
Przypomnijmy, że Nadleśnictwo Wałbrzych zaprezentowało pomysł na zagospodarowanie obiektu Włodarz . Projekt ma nosić nazwę „Wilcza Góra”. Nadleśnictwo deklaruje, że obiekt będzie miał parkingi, nowe trasy turystyczne, ścieżki rowerowe i będzie stworzony z myślą o historii. Obecny gospodarz nie zgadza się na przejęcie obiektu, w który włożył pieniądze. 
 
 
Kolejna sprawa odbędzie się 25 stycznia.
 
red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jerzy Icek Bimbersztajn (17 stycznia 2021 14:51)
Włożył pieniädze ze sprzedaży składowiska "Mobrukowi".
Pilot (12 stycznia 2021 23:38)
Ciągle tajemnica szukanie kto kiedy dlaczego. A tu jest najprostszy ruch.Zadzonić do Tuska co jego dziadek chciał tu zrobić. I wszystko jasne .V5 czy v6 ,v jak wypier...dalać
Bobek (12 stycznia 2021 19:46)
Włożył lewe pieniądze, to co ma zrobić; ma rację.

Dodaj komentarz

wlodarz  |   otwarcie  |   lasy  |  

History Hiking: Jakie historie kryje Włodarz?

Weterani motoryzacji wracają na nasze drogi

Posadzili las

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij