Kompleks Włodarz będzie otwarty?

Turyści chcą zwiedzać kompleks Włodarz, ale póki co obiekt jest zamknięty. Zarządca, Krzysztof Szpakowski rozważa otwarcie tej wyjątkowej atrakcji turystycznej.

W tle toczy się jeszcze sprawa sądowa. Nadleśnictwo wypowiedziało umowę Krzysztofowi Szpakowskiemu, który zarządza kompleksem. 
 
- Moja działalność nie jest objęta PKD, więc nie jest zabroniona. Od listopada jest zamknięte, ale prawdopodobnie będę otwierał. Jeśli nie mogę liczyć na jakąkolwiek pomoc, a zatrudniam 9 osób, to chyba otworzę. Na takiej zasadzie, jak otwarta jest Kopalnia w Złotym Stoku i Kopalnia w Nowej Rudzie. Wszystkie te obiekty mają charakter turystyczny. Część jest czynna, a część nie. - mówi Zarządca obiektu, Krzysztof Szpakowski. 
 
Przypomnijmy, że Nadleśnictwo Wałbrzych zaprezentowało pomysł na zagospodarowanie obiektu Włodarz . Projekt ma nosić nazwę „Wilcza Góra”. Nadleśnictwo deklaruje, że obiekt będzie miał parkingi, nowe trasy turystyczne, ścieżki rowerowe i będzie stworzony z myślą o historii. Obecny gospodarz nie zgadza się na przejęcie obiektu, w który włożył pieniądze. 
 
Kolejna sprawa odbędzie się 25 stycznia.
 
red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno