Policja poszukuje zaginionego Krzysztofa Twardowskiego

 Policjanci wałbrzyskiej komendy poszukują zaginionego 39-letniego Krzysztofa Twardowskiego. Mężczyzna ostatni raz widziany był przez rodzinę w minioną środę wieczorem na terenie Gostkowa, skąd miał udać się do Chwaliszowa. Do tej pory najbliżsi nie mają z nim kontaktu.

Z informacji zebranych przez policjantów wynika, że 39-letni Krzysztof Twardowski nie ma stałego miejsca zamieszkania. 6 stycznia br. ostatni raz widziany był przez rodzinę w Gostkowie, skąd miał udać się do Chwaliszowa. Do momentu zgłoszenia faktu policjantom nie skontaktował się z nikim z rodziny - informuje wałbrzyska policja. 
 
Mężczyzna ma 170 cm wzrostu, jest średniej postury ciała, ma brązowe oczy. W chwili zaginięcia był ubrany w ciemną czapkę z daszkiem i kurtkę koloru niebieskiego oraz miał ze sobą plecak koloru czerwonego. Posiadał również telefon komórkowy - który jest już nieaktywny oraz dowód osobisty.
 
Wszystkich mających informacje, o tym gdzie w/w mężczyzna może przebywać lub mogących pomóc w jego odnalezieniu, prosimy o kontakt pod numerem alarmowym Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112 lub bezpośrednio w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu przy ul. Mazowieckiej 2 (tel. 47 87 513 60 lub 47 87 51 423)

adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno