Sylwia Dąbrowska: Zbudujmy to miasto na swoich warunkach
- Potrzebna jest osoba, która zna to miasto. Ja stawiam na mieszkańców. - mówiła Sylwia Dąbrowska, która ponownie będzie kandydować na burmistrza Boguszowa-Gorc
Sylwia Dąbrowska zamierza kandydować niezależnie z własnego komitetu wyborczego. Zaprasza do współpracy wszystkich, którym zależy na Boguszowie-Gorcach. 
 
Przypomnijmy, że w poprzednich wyborach, Sylwia Dąbrowska była kontrkandydatem Jacka C.  Ten wygrał, ale po zaledwie miesiącu trafił do aresztu i jest podejrzewany o korupcję i wyrządzenie szkody w wielkich rozmiarach w gminie Boguszów-Gorce
 
- Tą kampanię traktuję trochę, jak trzecią turę – tych nieuczciwych wyborów w 2018 roku. Zwłaszcza brudnej kampanii w drugiej turze, dogrywce między mną, a Jackiem C. i jego obietnicami. - mówi Sylwia Dąbrowska. 
 
Drogi remonty i naprawa finansów. Tym zamierza zająć się Sylwia Dąbrowska.
Mówiła m.in. pieniądzach z Funduszu Sprawiedliwej Transformacji. 
 
- Dzisiaj dowiedziałam się, że jest ogromna kwota ponad 500 mln euro na tereny pogórnicze byłego Województwa Wałbrzyskiego i jest świetna informacja dla mieszkańców Boguszowa-Gorc, że duża pula pieniędzy będzie przeznaczona na Boguszów-Gorce. Chciałabym, byśmy po te środki sięgnęli. 
Nic się o środkach zewnętrznych w Boguszowie nie mówi. Jak na to patrzę, to jest mi przykro. Dowiedziałam się nawet, że nie zostały rozliczone projekty z lat poprzednich i będzie się to wiązało ze spłatą dużej kwoty. - mówi Sylwia Dąbrowska. 
 
Wybory w Boguszowie-Gorcach już 7 marca.
 
Tu możesz zobaczyć rozmowę w programie Gość Dnia

 
 
red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno