Menu

Przystanek Centrum: ZDKiUM bada frekwencję

Od kilku tygodni, niektóre autobusy dojeżdżają na nowy przystanek kolejowy Wałbrzych Centrum. Zarząd Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta testuje pilotażowe połączenia. Jak długo to potrwa?

 

Przystanek Centrum: ZDKiUM bada frekwencję
Testowanie połączeń trwa od początku grudnia. Sprawdzana jest ilość pasażerów, którzy skorzystali z dojazdu komunikacją miejską do przystanku. 
 
- Pod koniec miesiąca będziemy to podsumowywali. Zobaczymy, jaka jest frekwencja i jak to wygląda. - mówi zastępca dyrektora Zarządu Dróg, Komunikacji i Utrzymania Miasta, Bogusław Rogiński. 
 
 
Linie, które dojeżdżają do Wałbrzych Centrum to 5,15 i 2.  Połączenia autobusowe z przystankiem realizowane są wybranymi kursami.
 
ZDKiUM zależy na skomunikowaniu miejsc, z których ciężko dojechać do Dworca Miasto i Wałbrzych Szczawienko. 
 

Rozkład jazdy znajdziesz tutaj

 

 

red

foto: WTV

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Trypson (22 stycznia 2021 7:17)
Nie jeżdżę z plebsem autobusami. Więc mam to w dupie gdzie się te śmierdzące autobusy wraz z nieumytymi pasażerami zatrzymują .
Gggg (22 stycznia 2021 7:15)
Cytuję użytkownika: LOLA
BOJĘ SIĘ KORZYSTAĆ PO CIEMKU JAK SAMA WRACAM ABY MNIE KTOS NIE ZGWAŁCIŁ W PRZJŚCIU PODZIEMNYM LUB DOJŚCIU - WPRAWDZIE POLICJA NIEDALEKO ALE ZA DALEKO.
Takiego paszczura jak ty nikt nawet kijem nie dotknie. Chyba, że komuś zapłacisz pi zdo
LOLA (21 stycznia 2021 14:37)
BOJĘ SIĘ KORZYSTAĆ PO CIEMKU JAK SAMA WRACAM ABY MNIE KTOS NIE ZGWAŁCIŁ W PRZJŚCIU PODZIEMNYM LUB DOJŚCIU - WPRAWDZIE POLICJA NIEDALEKO ALE ZA DALEKO.
kot (21 stycznia 2021 10:44)
z przystanku koło shella nie jet tak daleko, a przynajmniej porównywalnie jak na Dworcu miasto. przydałby się przystanek 5 koło 1 ronda na Wysockiego. Powodzenia na tym małym rondku na Lubelskiej, jeżeli ono jest zrobione z myślą o autobusach to gratuluję pomysłu
inż.A. Partacz (21 stycznia 2021 8:16)
Przystanek jest tak blisko Placu Grunwaldzkiego, że bez problemu można dojść pieszo. Odległość porównywalna z tą od peronów Wałbrzych Miasto do przystanków

Dodaj komentarz

komunikacja  |   autobusy  |   polaczenia  |   zdkium  |  

Wywróciła się koparka. Teraz pracownicy muszą odpocząć

Wyburzenia na Starym Zdroju

Wkrótce ruszy remont pl. Grunwaldzkiego. Miasto wyłoniło wykonawcę

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij