Menu

Skoda dla Amelki warta już ponad 20 tys. zł.

W poniedziałek kończy się aukcja charytatywna Skody dla chorej na SMA Amelki Gmyrek. Cena auta wciąż rośnie i to bardzo dobra wiadomość bo cała kwota przeznaczona będzie na leczenie dziewczynki.

Skoda dla Amelki warta już ponad 20 tys. zł.

Jak zapewniają pomysłodawcy akcji, wylicytowane auto będzie jeszcze długo służyło nowemu właścicielowi. 30-letnia skoda przeszła kompleksowy remont. Została praktycznie rozebrana na części pierwsze, każdy element poddano renowacji a następnie poskładano do stanu, który widzimy obecnie.

 

- W tej chwili autko jest w pełni sprawne, przeszło badanie techniczne i jest ubezpieczone. Kapitalny remont przeszła też instalacja gazowa, butla jest zalegalizowana. Choć auto ma 30 lat, mamy nadzieję, że po tym remoncie będzie jeździć kolejne 30 - mówi Jakub Romanowski, członek ekipy, która remontowała Skodę.

 

 

Akcja ma na celu zebranie funduszy na niezwykle drogą terapię, która może uratować życie Amelki Gmyrek. Koszt oszacowano na ponad 9 mln zł. W chwili redagowania tego artykułu anonimowy darczyńca zadeklarował kupić Skodę za 22,2 tys. zł. Aukcja kończy się w poniedziałek, więc liczymy, że cena jeszcze wzrośnie.

 

 

LINK DO AUKCJI - kliknij tutaj

LINK DO ZBIÓRKI - kliknij tutaj

 

 

plr

foto: P.Tokarski

redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7

Komentarze

Kalmar (24 stycznia 2021 6:46)
Piszesz takie bzdury
Ksiegowy (23 stycznia 2021 22:48)
Cytuję użytkownika: Lola
A za rok rdza ja bedzie tak wpie..lala ze az w nocy bedzie to slychac.
W sumie nikt za darmo dobrej bryki nie oddalby...
Lola (23 stycznia 2021 22:46)
A za rok rdza ja bedzie tak wpie..lala ze az w nocy bedzie to slychac.

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   skoda dla amelki  |   amelka gmyrek  |   sma  |   charytatywnie  |  

Karnety na mecze Górnika w sprzedaży od piątku

Festiwal Sera w Dziećmorowicach: sery, zupa serowa i wszystko z natury

Wójt Adam Hausman zdradza przepis na zupę serową

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij