Skoda dla Amelki warta już ponad 20 tys. zł.

W poniedziałek kończy się aukcja charytatywna Skody dla chorej na SMA Amelki Gmyrek. Cena auta wciąż rośnie i to bardzo dobra wiadomość bo cała kwota przeznaczona będzie na leczenie dziewczynki.

Wyświetl galerię 1/7

Jak zapewniają pomysłodawcy akcji, wylicytowane auto będzie jeszcze długo służyło nowemu właścicielowi. 30-letnia skoda przeszła kompleksowy remont. Została praktycznie rozebrana na części pierwsze, każdy element poddano renowacji a następnie poskładano do stanu, który widzimy obecnie.

 

- W tej chwili autko jest w pełni sprawne, przeszło badanie techniczne i jest ubezpieczone. Kapitalny remont przeszła też instalacja gazowa, butla jest zalegalizowana. Choć auto ma 30 lat, mamy nadzieję, że po tym remoncie będzie jeździć kolejne 30 - mówi Jakub Romanowski, członek ekipy, która remontowała Skodę.

 

 

Akcja ma na celu zebranie funduszy na niezwykle drogą terapię, która może uratować życie Amelki Gmyrek. Koszt oszacowano na ponad 9 mln zł. W chwili redagowania tego artykułu anonimowy darczyńca zadeklarował kupić Skodę za 22,2 tys. zł. Aukcja kończy się w poniedziałek, więc liczymy, że cena jeszcze wzrośnie.

 

LINK DO AUKCJI - kliknij tutaj

LINK DO ZBIÓRKI - kliknij tutaj

 

 

plr

foto: P.Tokarski

redakcja@walbrzych24.com

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno