Menu

Policjanci przechwycili nielegalny tytoń

Blisko 3 tysiące sztuk papierosów i ponad 7,5 kg krajanki tytoniowej zabezpieczyli w mieszkaniu 52-letniego mężczyzny policjanci z Boguszowa-Gorc. Mieszkaniec Czarnego Boru usłyszał już zarzut nielegalnego handlu wyrobami tytoniowymi bez akcyzy.

Policjanci przechwycili nielegalny tytoń
Boguszowscy funkcjonariusze podejrzewali, że 52-latek handluje papierosami niewiadomego pochodzenia. W piątek nad ranem przeprowadzili więc przeszukanie mieszkania przy ul. Skalników w Czarnym Borze, w którym ujawnili oraz zabezpieczyli 2900 sztuk papierosów oraz ponad 7,5 kilograma krajanki tytoniowej bez polskich znaków akcyzy.
 
 
- Wartość zabezpieczonego towaru oraz straty Skarbu Państwa z tytułu nieopłaconego podatku akcyzowego oszacowano łącznie na ponad 11,5 tysiąca złotych. Zgodnie z kodeksem karnym-skarbowym meżczyźnie grozi teraz wysoka grzywna. Policjanci na poczet przyszłej kary zabezpieczyli pieniądze należące do podejrzanego w kwocie blisko 1400 złotych. - mówi podkom. Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji.

adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Bukin (29 stycznia 2021 7:41)
Wiozłem klienta i strasznie czuć było papierochy mówie mu panie to nie palarnia to mercedes troche szacunku
Cześ (26 stycznia 2021 6:21)
***** *** !!!!!!!!
Pisoff (25 stycznia 2021 16:43)
A ile powinien dostać według kodeksu karnego ta ku rwa złodziejska Szumowski albo ile powinien dostać według kodeksu ten p*****lony kłamliwy krzyworyj? Odp*****l cie się od zwykłych kur wa ludzi, chłop chciał tylko dorobić do tych nędznych 2000zl które zarabiał,bo niestety nasze państwo i te kur wy z rządu nam załatwili tak wspaniale place podatki itp.
No i co (25 stycznia 2021 13:22)
Ale oro typ zrobił
Amigo Czikolino (25 stycznia 2021 13:20)
PDW
many (25 stycznia 2021 13:20)
Pogchamp
erte (25 stycznia 2021 12:39)
Ale afera. Szczególne wrażenie robi skonfiskowana gotówka. Brawo !
BADMAN (25 stycznia 2021 12:16)
TAKITO TY k**wO! s*******n CIE SPLODZIL! XD
Gordon Haskell (25 stycznia 2021 11:31)
Nie ma okradania żydowskiej komuny okupacyjnej! Kupować papierosy od Żydów i z żydowskim podatkiem! Raz raz, Polaki robaki!

Dodaj komentarz

7 wspaniałych koszykarzy Górnika. Zastrzeżone numery koszulek

Prezent na Barbórkę: Górnik wygrywa z Politechniką Opolską

Tak będzie wyglądało Osiedle przy ul. Piasta w Wałbrzychu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij