Licytacja Skody dla Amelki zakończona

Skoda dla Amelki sprzedana za 26 100,00 zł. Zakończyła się aukcja, a pieniądze trafią na konto dziewczynki, która potrzebuje wsparcia w leczeniu SMA. W sumie organizatorzy akcji zebrali około 50 tysięcy złotych.

 30-letnia skoda przeszła kompleksowy remont. Została praktycznie rozebrana na części pierwsze, każdy element poddano renowacji, a następnie poskładano do stanu, który widzimy obecnie.

 

 

 - W tej chwili autko jest w pełni sprawne, przeszło badanie techniczne i jest ubezpieczone. Kapitalny remont przeszła też instalacja gazowa, butla jest zalegalizowana. Choć auto ma 30 lat, mamy nadzieję, że po tym remoncie będzie jeździć kolejne 30 - mówi Jakub Romanowski, członek ekipy, która remontowała Skodę.

 

Akcja miała  na celu zebranie funduszy na niezwykle drogą terapię, która może uratować życie Amelki Gmyrek. Koszt oszacowano na ponad 9 mln zł. 

 

Dzięki projektowi Skoda dla Amelki, charytatywna skarbonka urosła nie tylko o kwotę z licytacji auta.

 

- Podczas prezentacji Skody w miastach Strzegom, Świdnica, Świebodzice, Wałbrzych, Jawor i Wrocław uzbieraliśmy 9 718 zł. W czasie tournee po sołectwach gminy Strzegom czyli Jaroszów, Goczałków, Olszany, Granica, Rogoźnica uzbieraliśmy 10 368 zł. Na naszej wirtualnej skarbonce uzbierało się 3 168 zł. A Skoda została zlicytowana za kwotę 26 100 zł. Oraz dziesiątki kilogramów drobnych pieniążków, których nie byliśmy w stanie zmieścić w puszkach.  Myślę że śmiało mogę napisać że "Skoda dla Amelki" zgromadziła  50 000 zł - napisał na Facebooku pomysodawca akcji Łukasz Kondak.

 

 

Link do głównej zbiórki na rzecz Amelki znajdziesz tutaj

 

red

foto: fb

redakcja@walbrzych24.com

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno