Marta Cinciała: Jest duży potencjał w Boguszowie-Gorcach

Wybory na burmistrza Boguszowa-Gorc odbędą się 11 kwietnia. Jednym z kandydatów jest Marta Cinciała, działaczka społeczna, wiceprzewodnicząca Wiosny Roberta Biedronia w Powiecie Wałbrzyskim. 

Marta Cinciała będzie kandydować ze swojego komitetu z poparciem Lewicy. Dlaczego zdecydowała się kandydować?
 
- Bardzo lubię wyzwania - również ciężkie. Uważam, że jest bardzo duży potencjał w Boguszowie. Dostałam wsparcie od swoich kolegów, z którymi na co dzień współpracuję. Jestem za to bardzo wdzięczna. Kandyduję z Komitetu Wyborców Marty Cinciały z poparciem Lewicy. Uważam, że Boguszów ma taki potencjał, że przede wszystkim zasługuje na szacunek, współpracę. Na to, by ktoś w końcu pochylił się nad problemami mieszkańców, a nie zajmował się tygielkiem, który tam jest. - mówi Marta Cinciała.
 
Jaki pomysł na rządzenie miastem ma kandydatka? 
 
- Plan dla Boguszowa-Gorc będzie ogłoszony w piątek. Cały czas nad nim pracujemy. Prowadzimy też konsultacje z mieszkańcami. Trzy filary, na których będzie się opierał program, to jest przede wszystkim bezpieczeństwo mieszkańców, rewitalizacja miasta i projekty, które mają ułatwić komunikację w Boguszowie. To wszystko będzie ogłoszone w piątek. - mówi Marta Cinciała.
 
 
red
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno