Menu

Marcin Andrzejczak mistrzem Dolnego Śląska

Marcin Andrzejczak zwyciężył w Halowych Mistrzostwach Dolnego Śląska Kadetów – U16 w tenisie ziemnym.  W zmaganiach dziewcząt triumfowała Marta Halbersztadt  Wrocławia. 

Marcin Andrzejczak mistrzem Dolnego Śląska

W rozegranych w Szczawnie Zdroju Halowych Mistrzostwach Dolnego Śląska Kadetów – U16, w turnieju chłopców faworytami była bardzo silna grupa zawodników KT Szczawno Zdrój, pośród której byli najwyżej rozstawieni zawodnicy turnieju. Uzdrowisko reprezentowali Gabriel Wójcicki, Marcin Andrzejczak, Bruno Kokot, Antoni Pankowski, Maks Krzyżosiak-Michnikowski, Kornel Kolek, Krystian Pniewski oraz Filip Kosiński a w turnieju dziewcząt Klaudia Owcarz i Natalia Niemiec.

W zmaganiach chłopców w fazie półfinałowej znaleźli się już tylko reprezentanci gospodarzy. Ostatecznie Mistrzem Dolnego Śląska został Marcin Andrzejczak, który pokonał w finale Antoniego Pankowskiego. Trzecie miejsca wywalczyli Gabriel Wójcicki i Bruno Kokot.

W turnieju deblowym również prym wiedli zawodnicy KT Szczawno Zdrój bowiem w finałowej rozgrywce para Pankowski/Andrzejczak pokonała parę Wójcicki/Kosiński. W zmaganiach dziewcząt triumfowała Marta Halbersztadt przed Martyną Piechowicz a obie zawodniczki są z Wrocławia. W turnieju deblowym w finale para Halbersztadt/Piechowicz pokonała parę Jasiczek/Nowak.adm
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Zwiedzili TVN i Warszawę

Bałwan w Szczawnie Zdroju

''Obrotowe znaki'' - prokuratura wszczęsła śledztwo

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij