Menu

Od dziś zmiana organizacji ruchu na Żeromskiego

Od dziś zmienia się organizacja ruchu na ulicy Żeromskiego.  Zmiana organizacji związana jest z przebudową drugiej nitki jezdni przy Żeromskiego.

 
 
Od dziś zmiana organizacji ruchu na Żeromskiego
Ponownie zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy w kierunku od dworca kolejowego Wałbrzych Miasto do skrzyżowania z ulicą Starachowicką. 
 
 
 
Podobnie jak poprzednio zainstalowana zostanie sygnalizacja świetlna umożliwiająca ruch dwukierunkowy wyłącznie autobusom komunikacji miejskiej oraz obsłudze budowy.

Zmiany te, w zależności od warunków atmosferycznych, powiny potrwać około dwóch miesięcy.adm
mapa: Budimax S.A
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Czsz (6 lutego 2021 22:12)
Masakra żeby zawieść dziecko do szkoly wracając muszę nadrobić 11 km więcej niech będzie ruch wahadłowe Ale nie zamykajcie kto odda za paliwo
mcll (6 lutego 2021 21:59)
Totalny idiotyzm. Jest zima, miasto nie odśnieża nic i ja mam jechać całe miasto do o koła żeby wyjechać spod domu na górce dotrzeć do pracy nie odśnieżaną zawianą z pól 376-tką ze Szczawna bo zamknęli 15 metrów pasa i nic nie robią jak od trzech miesięcy. Mega pomysł gratulacje.
ewa (5 lutego 2021 21:41)
Naprawdę kiepsko to wygląda , czas przejazdu przez wysockiego to dobra godzina .
Gospodarz (5 lutego 2021 15:20)
ZDIKUM i Budi-cos tam to wyjatkowo złośliwe skur.wysyny, życzę im jak najgorzej za utrudnianie i tak juz życia mieszkańcom.
Mariusz (5 lutego 2021 11:14)
Popieram. Zakaz mógłby obowiązywać w godzinach szczytu, kiedy mieszkańcy Białego Kamienia, Szczawna, Piaskowej i Podzamcza - jadąc do pracy, próbują przez Żeromskiego objechać gigantyczny korek na Wysockiego. W innych godzinach wystarczyłyby znaki pierwszeństwa dla ruchu pod górę, tym bardziej, że jest to krótki odcinek i z jednego końca widać drugi. Sznurek czekających samochodów na nowej Żeromskiego nikomu by nie przeszkadzał - miejsca nie brakuje. Albo wprowadzić wyjątek dla mieszkańców górki
Aldona (5 lutego 2021 9:22)
To jest zwyczajna zlosliwosc Budimeksu i ZDiKUM.Calodobowy ruch jednokierunkowy na tym odcinku jest nonsensem i zmiana wyjątkowo uciążliwa dla mieszkańców.

Dodaj komentarz

Fajnie wygląda... szczególnie z góry

Ostatnie prace na obwodnicy

Solidny mur wokół cmentarza (VIDEO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij