Menu

Rap o pandemii: Aro 'Scenariusz'

Pochodzący z Dziećmorowic, a obecnie mieszkający w Łodzi raper Aro nagrał utwór, którego tematyką jest pandemia. Numer można odsłuchać w serwisie youtube

Rap o pandemii: Aro 'Scenariusz'

 

 

red

foto: yt

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Winkler (6 lutego 2021 18:01)
Nie ma ani nie było żadnej pandemii. Wirus (terapia mRNA) może tylko zostać wszczepiony, co właśnie się dzieje dzięki ignorancji i posłuszeństwu ludzi takich jak Józef Szełemengele oraz Mateusz "Vateusz-nieuczciwy skarabeusz" Morawiecki
Ksiegowy (5 lutego 2021 15:24)
Nie ma zadego kowida, daliście się oszukać jak dzieci;Dr Halat ,były glowny epidemiolog o tym przekrecie; https://youtu.be/FYmozVbp9Dg
Biogangster (5 lutego 2021 9:18)
Tu jest rap osmieszajacy oszustwo pandemiczne;https://youtu.be/FYmozVbp9Dg

Dodaj komentarz

aro  |   koronawirus  |   pandemia  |   rap  |   walbrzych  |   podziemie  |   lodz  |  

Wałbrzych: Ilu uczniów chodzi na lekcje religii?

Walentynki w Rynku: Będzie koncert, tańce i zbiórka na pomoc dla Tymka

W Zamku Książ straszy? Tak przynajmniej twierdzą „Łowcy Duchów”.

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij