Schował się przed policją w łazience
Policjanci z Głuszycy zatrzymali mężczyznę, który był poszukiwany trzema listami gończymi. Wybrał on niezbyt wymyślną kryjówkę, schował się w swojej łazience.
 
24-latek był poszukiwany trzema listami gończymi za popełnienie kilku różnych przestępstw i ponad 2 lata spędzi w więzieniu. 
 
Mężczyzna myślał, że do łazienki funkcjonariusze nie zajrzą. 
Głuszyccy policjanci wiedzieli, że mężczyzna od dłuższego czasu ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości. Policjanci udali się  pod wytypowany adres na ul. Łukasiewicza w Głuszycy.
 
Przez dłuższy czas lokatorzy nie chcieli otworzyć drzwi funkcjonariuszom. Jednak kiedy mundurowi poinformowali mieszkańców, że ostatecznie wejdą siłowo do mieszkania, wtedy będąca w nim kobieta postanowił wpuścić policjantów do domu.
 
Głuszyczanin wcześniej dopuścił się jazdy w stanie nietrzeźwości, pomimo zakazu sądowego i był w posiadaniu narkotyków, za co został skazany na ponad 2 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna został przez mundurowych przewieziony do Aresztu Śledczego w Świdnicy, skąd następnie trafi do jednego z zakładów karnych na terenie Polski.
 
red
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno