Zdemolował trzy samochody, zatrzymał się na murze - miał 2 promile

Tym razem nie śnieg był winny ani śliska nawierzchnia tylko... promile. Miał dwa promile alkoholu w organizmie i jeździł pijany samochodem. Skończyło się rozbiciem trzech samochodów i uderzeniem w mur - na szczęście nikomu nic się nie stało. W miniony weekend policjanci zatrzymali pięciu pijanych kierowców. 

 

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 3:00 na ulicy Sportowej w Mieroszowie. Pijany  21-latek  uszkodził trzy samochody uderzając w nie swoim autem by ostatecznie przejechać przez barierki ochronne i uderzyć w budynek mieszkalny.  Mężczyzna był kompletnie pijany, alkomat pokazał 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. 21-latek został zatrzymany, usłyszał już zarzuty.

W sobotę (6 lutego) po godzinie 1:30 funkcjonariusze wałbrzyskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej na ul. Niepodległości w Wałbrzychu. 21-letni mieszkaniec naszego miasta miał 1,67 promila alkoholu.

Około godz. 14:00 dzielnicowi drugiego komisariatu podjęli interwencję na ul. 11 Listopada w Wałbrzychu, gdzie 23-letnia wałbrzyszanka kierowała pod wpływem narkotyków. Badanie wykonane narkotestem wykazało, że kobieta zażywała amfetaminę. 


W niedzielę na ulicy Dunikowskiego w Wałbrzychu policjanci zatrzymali kompletnie pijanego 57-latka. Mężczyzna miał 1,72 promila alkoholu w organizmie. Wałbrzyszanin  pożegnał się z prawem jazdy.
 
Po godzinie 18:00 w Głuszycy na ul. Parkowej wpadł 45-letni mieszkaniec Głuszycy.  Badanie wykazało 1,29 promila alkoholu w organizmie. Samochód trafił na parking strzeżony, a wałbrzyszanin stracił uprawnienia do kierowania pojazdami.
 
Za jazdę na podwójnym gazie grozi do 2 lat więzienia, nawet dożywotni zakaz kierowania pojazdami i wysoka grzywna.


adm
foto: KMP Wałbrzch
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno