Menu

Obrazy Krzysztofa Musiała już przyjechały do Wałbrzyskiej Galerii Sztuki BWA

Obrazy Krzysztofa Musiała już przyjechały do Wałbrzyskiej Galerii Sztuki BWA. Pracownicy przygotowują ekspozycję, a wy będziecie mogli zobaczyć ją już w czwartek 11 lutego. 

Obrazy Krzysztofa Musiała już przyjechały do Wałbrzyskiej Galerii Sztuki BWA
Podczas wernisażu będzie możliwe bezpośrednie spotkanie z artystą.   
 
W Galerii jednocześnie może przebywać 7 osób; obowiązuje awizacja na adres: sekretariat@bwa.walbrzych.pl, lub pod numerem telefonu: 74 842 43 34.
 
Wystawa potrwa do 18 marca. 
 
- Szanowni Państwo, zapraszam serdecznie do Wałbrzyskiej Galerii Sztuki BWA na oficjalne otwarcie wystawy już 11 lutego – Krzysztof Musiał „Miejsca Między Nami”. Od piątku galeria będzie otwarta dla zwiedzających . - mówi Piotr Micek, dyrektor Wałbrzyskiej Galerii Sztuki BWA. 
 
 
 
 
od poniedziałku do piątku od godziny 10:00 do 18:00 
w sobotę i niedzielę od godziny: 11:00 do 15:00
 
Zobaczcie jak wyglądają przygotowania do wernisażu
 
 
red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

wystawa  |   bwa  |   slowackiego  |   ekspozycja  |   wernisaz  |  

Kto zna radzieckiego pułkownika, który pomógł Sali Gancarz?

Noc Muzeów w Starej Kopalni

Noc Muzeów - znajdź radnego i zdobądź książki

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij