Jak na narty, to do Rzeczki w Gminie Walim

W Rzeczce, w Gminie Walim,  śnieg sypie, a działające armatki sprawią, że będziecie  mogli do woli zakosztować zimowego szaleństwa. Stoki narciarskie znowu moga byc otwarte

Właściciele stoków narciarskich informują, że - Kompleks Wyciągów Narciarskich Górnik zaprasza już od piątku 12 lutego, natomiast wyciąg Na Stoku  - od soboty – 13 lutego.
 
Oczywiście, wszystko zgodnie z zasadami epidemiologicznymi. W Krainie Sowiogórskich Tajemnic amatorzy śnieżnych atrakcji na pewno znajdą  coś dla siebie  - od profesjonalnego narciarstwa zjazdowego i biegowego, jazdy na sankach,  po wesołą i beztroską zabawę na śniegu.
 
 
Świeże górskie powietrze  z pewnością pozwoli wypocząć, przynosząc odrobinę wytchnienia. A ośnieżone szczyty Gór Sowich tylko dodają uroku naszym krajobrazom. Nie tylko aktywnie można spędzać czas w Krainie Sowiogórskich Tajemnic. W chwili odpoczynku,  polecamy zwiedzić Sztolnie Walimskie, a także przespacerować się po  Rezerwacie Przyrody Góra Choina i wstąpić w mury średniowiecznego Zamku Grodno, odwiedzić Centrum Bioedukacji Multimedialnej, czy też pospacerować po najdłuższej w Polsce, wiszącej kładce o konstrukcji wstęgowej.
 
Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego wraz z akwarium słodkowodnym w Zagórzu Śląskim również będzie na Państwa czekało.
 
Gmina Walim zaprasza do skorzystania z uroków zimy i odwiedzenia atrakcji turystycznych. Internetowe kamery pokazują na żywo warunki pogodowe w  górach.
 
Kamery umieszczone są m.in. w Rzeczce, Sokolcu, na Wielkiej Sowie i na wyciągach narciarskich. Monitoring przesyłany jest na żywo, a podgląd z urządzeń znajdziemy na stronach: nartyrzeczka.com, nastoku.info, gorysowie.org, gory-sowie.pl.
 
red
foto i info: użyczone
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno