Menu

Od piątku otwiera się stok narciarski w Jedlinie-Zdroju

Nie macie planów na najbliższe dni? Wybierzcie się na stok narciarski do Jedliny-Zdroju. Zjazdowe warunki, jakie panują na stoku za sprawą śnieżnej i mroźnej aury, pozwolą na zjazdy do późnych godzin wieczornych. 
Od piątku otwiera się stok narciarski w Jedlinie-Zdroju
Do dyspozycji jest wyciąg orczykowy na naśnieżanej, ratrakowanej i oświetlonej trasie. Stok narciarski jest idealnym miejscem do nauki jazdy na nartach nie tylko dla dorosłych, ale także dla najmłodszych miłośników sportów zimowych.
 
Stok będzie otwarty poniedziałku do piątku w  godz. 12:00-20:00, w soboty i niedziele w  godz. 10:00-20:00. 
 
Bieżące informacje pod nr tel. 606 786 569
 
 
red
foto: ilustracyjne
redakcja@walbrzych24.com
 

 

Komentarze

Księgowy (11 lutego 2021 9:40)
Bojkot za tchorzostwo wobec agresji rządu.
Maxi (11 lutego 2021 7:37)
Stok ? raczej łączka szkółkarska:)

Dodaj komentarz

stok  |   narty  |   wyciag  |   atrakcje  |   zima  |  

Kryzys węglowy. Skład Maximus przestaje działać

Co z ogrzewaniem na zimę? Czy PEC wystarczy węgla?

Nieznane komory w podziemiach pod Zamkiem Książ?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij