Policjantka spełnia marzenia niepełnosprawnych

Wałbrzyska policjantka drugiego komisariatu – st. sierż. Daria Janczak – jest pomysłodawcą projektu „Spełniamy marzenia osób niepełnosprawnych o profesjonalnej sesji zdjęciowej”. W najbliższy weekend zorganizuje już trzecie tego typu przedsięwzięcie, a jej bohaterką została mieszkanka Świebodzic. 

Tym razem st. sierż. Daria Janczak - wraz z grupą zaprzyjaźnionych osób - spełni marzenie niepełnosprawnej mieszkanki Świebodzic, która biorąc udział właśnie w tego typu przedsięwzięciu zmotywuje się do pokonywania trudności codziennego życia i nabierze odwagi do przekraczania swoich własnych słabości.
 
Burmistrz Świebodzic Paweł Ozga podczas oficjalnego spotkania z wałbrzyską policjantką podziękował jej za wspieranie osób niepełnosprawnych, w tym właśnie mieszkanki gminy, którą on reprezentuje. Temat profesjonalnej sesji zdjęciowej do najbliższej soboty jest niespodzianką. Funkcjonariuszka drugiego komisariatu realizując tego typu akcje charytatywne (będzie to już trzecia edycja tego projektu) buduje również pozytywny wizerunek Policji w społeczeństwie.
 
 
Przypomnijmy, że st. sierż. Daria Janczak, kiedy nie zakłada niebieskiego munduru i nie zajmuje się aktywnością charytatywną, pasjonuje się również sportem. Między innymi rekreacyjnie dużo biega i chodzi po górach. W 2018 roku zdobyła nawet Koronę Półmaratonów Polskich startując m.in. w zawodach w Sobótce, Poznaniu, Wrocławiu, Wałbrzychu i Krakowie, a rok później odebrała Koronę Maratonów Polskich biorąc udział w imprezach w Dębnie, Krakowie, Wrocławiu, Warszawie i Poznaniu.
 
opr.plr
foto: KMP w Wałbrzychu
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno