Menu

Od soboty będzie można skorzystać z zimowego szaleństwa w Andrzejówce

Stoki narciarskie, hotele i schroniska od piątku zostaną przez rząd otwarte warunkowo na 14 dni. Maksymalnie w tych miejscach może być 50% obłożenia. Andrzejówka otwiera się od soboty. 

Od soboty będzie można skorzystać z zimowego szaleństwa w Andrzejówce
Niestety nie zjemy na miejscu, ale schronisko wyprowadziło część usług  na zewnątrz. Można kupić jedzenie na wynos. 
 
- Wracamy na specjalnych warunkach do życia schroniskowego. Dalej nie można korzystać z części restauracyjnej. Klienci, którzy będą nocować, będą musieli jeść w pokojach. Ale jest to już jakiś  powrót do tego, co znaliśmy wcześniej. Mam nadzieję, że jest to „jaskółka” normalności. - mówi Andrzej Sawicki, dzierżawca schroniska Andrzejówka
 
Jak wygląda zainteresowanie?
 
- To co mam wynajęte, to właściwie, jak się śmiejemy rozeszło się w pół godziny. Właściwie wszystkie kolejne weekendy mamy zajęte. Są rezerwacje, ale nie ma stuprocentowego obłożenia. To też nie jest tak, że wszystkie terminy się wypełniły.   - mówi Andrzej Sawicki, dzierżawca schroniska Andrzejówka
 
 
Co czeka na odwiedzających Andrzejówkę?
 
- Będziemy mieli wypożyczalnie nart – otwiera się ona w sobotę. W sobotę otwiera się też stok Muflon. Będzie można wypożyczać narty biegowe, zjazdowe, deski do snowboardu.  - mówi Andrzej Sawicki, dzierżawca schroniska Andrzejówka
 
red
foto: ilustracyjne/ fb Andrzejówka
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

lola (15 lutego 2021 8:54)
Cytuję użytkownika: Księgowy
Przecież sądy wielokrotnie orzekły ze zakazy są bez podstawy prawnej,wiec rząd może sobie otworzyć jedynie rozporek.
Ty nieotwieraj swojego bo jebie splesnialym serem lumpie
ki (13 lutego 2021 12:30)
ooooo
mgr.kfaśniefski (12 lutego 2021 10:25)
Jedzenie na wynos ale picie na miejscu?
11111 (12 lutego 2021 9:55)
Redakcja ? Dlaczego dyskryminujecie wyciąg Gwarek w sobotę będzie czynny.
Zbigniew (12 lutego 2021 8:11)
Przy 20. stopniowym mrozie trzeba się uwijać w zimowej restauracji, żeby cokolwiek zjeść ciepłego. Ale prawdziwym turystom to nie przeszkadza, najważniejsze, że z domu można się "wyrwać".
Księgowy (11 lutego 2021 20:38)
Przecież sądy wielokrotnie orzekły ze zakazy są bez podstawy prawnej,wiec rząd może sobie otworzyć jedynie rozporek.

Dodaj komentarz

andrzejowka  |   stoki  |   narty  |   schronisko  |   hotele  |   otwarte  |  

Sezon oficjalnie otwarty

Dzikowiec: przygotowania do sezonu zimowego

Wałbrzych szuka pieniędzy na nowe schronisko dla zwierząt

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij