Menu

Muzyczne Walentynki od Edyty Nawrockiej

Piosenek o miłości powstało tak wiele, że nie sposób ich zliczyć. Do sentymentalnych czasów, gdy można było chodzić na normalne randki przenosi nas Edyta Nawrocka w swoim utworze pt. "Nie Wiem".

Muzyczne Walentynki od Edyty Nawrockiej

 

 

 

opr.plr

foto: użyczone

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

jacek cipura (15 lutego 2021 7:57)
Dzieki ci konska mordo
Pisoff (14 lutego 2021 22:20)
Ma nosa jak diabeł kutosa.
Rodent (14 lutego 2021 21:45)
Ale NOCHAL w roli głównej... Niezły, koszerny Kulturkampf.
Gawlątko (14 lutego 2021 21:07)
Edzia dajesz nie przestajesz !
Zenek (14 lutego 2021 19:38)
Dobry klip

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   walentynki  |   Edyta Nawrocka  |   nie wiem  |   muzyka  |   randka  |  

W nowych parkomatach zapłacisz nawet karę...

Lecę Balonem - trzeci singiel Nullizmatyka z albumu ''Zabójca...

''7 wspaniałych'' podczas Koszykarskiej Barbórki

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij