Kto pomoże dzikim zwierzętom?

Fundacja Dzika Nadzieja, o której pisaliśmy niedawno zbiera fundusze na zbudowanie Ośrodka Rehabilitacji Dzikich Zwierząt w Zagórzu Śl.

Fundacja Dzika Nadzieja w zeszłym roku otrzymała zgodę od Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska na utworzenie ośrodka rehabilitacji dzikich zwierząt. Teren pod jego budowę przekazała gmina Walim, udało się też nawiązać współpracę ze Starostwem Powiatowym w Wałbrzychu i wszystko było na dobrej drodze ale ambitne plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa i trudna sytuacja firm, które wcześniej deklarowały pomoc. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

 

 

Po naszym artykule wielu czytelników pytało czy można w jakiś sposób indywidualnie wspomóc Fundację. Teraz pojawiła się taka możliwość za pomocą portalu zrzutka.pl

 

- Zebrane środki przeznaczymy na budowę wolier, wybiegów, a także budynku zawierającego ambulatorium, izolatkę i pomieszczenie do przechowywania karmy dla zwierząt. Bez Waszej pomocy nie da się w krótkim czasie utworzyć takiego ośrodka. A ranne i chore zwierzęta czasu nie mają… Dlatego prosimy o wsparcie naszego projektu. Wspólnie uda nam się stworzyć cudowne miejsce, w którym ranne zwierzęta będą mogły w dogodnych warunkach przejść proces rehabilitacji i readaptacji przed powrotem do środowiska naturalnego - czytamy w opisie zbiórki.

 

Kwota niezbędna do budowy ośrodka to 300 000 zł. Aby wspomóc fundację wejdź TUTAJ.

 

 

plr

foto: użyczone

redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno