Menu

Przystanek Centrum: Kursy autobusów póki co się nie zmienią

Od kilku tygodni, niektóre autobusy dojeżdżają na nowy przystanek kolejowy Wałbrzych Centrum. Zarząd Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta  badał połączenia i nie planuje żadnych zmian. 

Przystanek Centrum: Kursy autobusów  póki co się nie zmienią
Testowanie połączeń trwało od początku grudnia. Sprawdzana była ilość pasażerów, którzy skorzystali z dojazdu komunikacją miejską do przystanku. 
 
Linie, które dojeżdżają do Wałbrzych Centrum to 5,15 i 2.  Połączenia autobusowe z przystankiem realizowane są wybranymi kursami.
 
ZDKiUM zależy na skomunikowaniu miejsc, z których ciężko dojechać do Dworca Miasto i Wałbrzych Szczawienko. 
 

Rozkład jazdy znajdziesz tutaj

 

 

 

red

foto: WTV

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

WAŁBRZYCH TO STAN UMYSŁU (18 lutego 2021 11:20)
TO TYLKO W WAŁBRZYCHU MOŻNA CHYBA POSTAWIĆ WIATE N ABETONIE I WCISNĄC LEMINGOM, ZE TO CENTRUM PRZESIADKOWE I HANDLOWE... NORMALNIE PO CO NAM CENTRALNY PORT KOMUNIKACYJNY POD WASZAWA... PRZECIEZ MAMY CENTRUM PRZESIADKOWE W WALBRZYCHU!!! BUAHAHAHA WALBRZYCH TO STAN UMYSLU
tutejszy (18 lutego 2021 10:56)
Nie przeno$cie nam stolicy do Wałbrzycha...
Globtrotter (18 lutego 2021 10:55)
Trzeba jeszcz wybudować Airport i będzie metropolia.A może i na metro się szarpnie i będzie światowo.
rena (18 lutego 2021 10:46)
Linia 15, na rozkładzie jest godzina odjazdu 14:13, a kierowcy mają w swoim rozkładzie 14:20, jak to jest, raz o 14:10 stoi jeszcze autobus, a innym razem o 14:10 już nie ma tego autobusu, kierowca z linii 5 mówi, że odjechał przed chwilą. Ludzie na przystanku przy ul. Nowy Świat nie wiedzą kiedy przyjedzie, czy o 14:23, czy o 14:13????? k
Roman (18 lutego 2021 9:23)
Przystanek Alaska
Icek (18 lutego 2021 8:23)
Goje
zawiadowca (18 lutego 2021 7:36)
Cytuję użytkownika: Ściema
A ja myślałam, że to będzie centrum stolicy - a tu wyszedł port w baranowie. Premier mateusz może się uczyć od prezydenta romana.
To za dużo nie myśl, bo jeszcze ci mózg pęknie.
Ściema (18 lutego 2021 7:07)
A ja myślałam, że to będzie centrum stolicy - a tu wyszedł port w baranowie. Premier mateusz może się uczyć od prezydenta romana.

Dodaj komentarz

komunikacja  |   autobusy  |   polaczenia  |   zdkium  |  

Wywróciła się koparka. Teraz pracownicy muszą odpocząć

Wyburzenia na Starym Zdroju

Wkrótce ruszy remont pl. Grunwaldzkiego. Miasto wyłoniło wykonawcę

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij