Menu

Uczennice i zakonnice tańczą, zapraszając do szkoły

Na niecodzienną formę promocji zdecydowały się siostry niepokalanki, prowadzące liceum w Wałbrzychu. Wraz z roztańczonymi uczennicami zachęcają do zapisania się do swojej szkoły udowadniając, że mają poczucie humoru i daleko im do "klasztornego klimatu".

Uczennice i zakonnice tańczą, zapraszając do szkoły

Kilka lat temu furorę w sieci zrobiły filmy tańczących sióstr faustynek z Myśliborza czy dominikanek z Broniszewic. W drugim przypadku udało się zebrać 5 milionów złotych na budowę ośrodka dla niepełnosprawnych.

 

Tym razem możemy zobaczyć w akcji siostry niepokalanki z Wałbrzycha oraz uczennice Liceum im. bł. Marceliny Darowskiej, które w ten sposób chcą zachęcić do skorzystania z oferty edukacyjnej swojej szkoły.

 

 

Dyrektor szkoły, siostra Dorotea już nie raz pokazała swoimi nietuzinkowymi pomysłami, że szkoła prowadzona przez zakonnice to nie zamnkięty, surowy klasztor. To z jej inicjatywy powstało pierwsze w Wałbrzychu obserwatorium astronomiczne czy sąsiadujący z nim Eko Astro Lab, w którym w przystępny sposób można poznawać zagadnienia z zakresu astronomii.

 

 

 

Jeśli wydaje się wam, że w szkole uczą tylko religii to nic bardziej mylnego. Obecnie liceum oferuje naukę na profilach: medyczno-przyrodniczym, humanistyczno-językowym, menadżersko-biznesowym i matematyczno-informatycznym.

 

plr

foto: użyczone / P.Tokarski

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

POLEWA Z LGBT (21 lutego 2021 16:52)
Cytuję użytkownika: XY
To szkoła poza wyborem ! Ktoś kto posyła dzieci do tej szkoły musi ich po prostu nie kochać! Nigdy w życiu! Nie pomogą ni tańce ni różańce!
NA PEWNO TEN KTO POSYLA DZIECI DO SZKOLY, A NIE NA ABORCJE CZY TEZ WIECE W OBRONIE ABORCJI, KOCHA TE DZIECI BARDZIEJ....
XY (21 lutego 2021 14:19)
To szkoła poza wyborem ! Ktoś kto posyła dzieci do tej szkoły musi ich po prostu nie kochać! Nigdy w życiu! Nie pomogą ni tańce ni różańce!
POLEWA ZE STRAJKU KOBIET (21 lutego 2021 11:22)
PATRZCIE JAK LEWAKI I KOMUCHY WYPOWIADAJA SIE TU I JAK BRONIA KOBIET... TE SAME RYJE NA STRAJKU KOBIET BRONIA ZABIJANIA DZIECI I PODOBNO KOBIET.... A TU OPLUWAJA KOBIETY, DZIECI.... JAK WAM ZBOKI NIE WSTYD.... BOHATERY.... W KAPCIACH PRZED MONITOREM.... TE KOBIETY MAJA OD WAS WIEKSZE JAJA... TECZOWE PI*(&^%Y W RURKACH.... JEDYNY SEKS JAKI DOZNACIE, TO TEN TYLKO JEDNOPLCIOWY...
Koko (21 lutego 2021 11:10)
Cytuję użytkownika: Moherowy Pisior
Nauczyć ich pląsów i wysłać na urodziny Radia Maryja. I niech ten cyrk na kółkach tam już zostanie.
Idiota,prostak !i tyle,albo ,aż tyle!
POLEWA ZE STRAJKU KOBIET (21 lutego 2021 10:48)
PATRZCIE JAK LEWAKI I KOMUCHY WYPOWIADAJA SIE TU I JAK OBRONIA KOBIET... TE SAME RYJE NA STRAJKU KOBIET BRONIA ZABIJANIA DZIECI I PODOBNO KOBIET.... A TU OPLUWAJA KOBIETY, DZIECI.... JAK WAM ZBOKI NIE WSTYD.... BOHATERY.... W KAPCIACH PRZED KONITOREM.... TO KOBIETY MAJA OD WAS WIEKSZE JAJA... TECZOWE PI*(&^%Y W RURKACH.... JEDYNY SEKS JAKI DOZNACIE, TO TEJ TYLKO JEDNOPLCIOWY...
Poli. (20 lutego 2021 21:13)
Cytuję użytkownika: Precz z żydokomuną!
Hahahah najlepsze szmaty na ryju w kontraście pląsy i fałszywe uśmiechy
Chyba sam o sobie mówisz,że nosisz,albo nie szmatę na swoim ryju,zataczając się po nalewce!
Poli. (20 lutego 2021 21:12)
Cytuję użytkownika: Precz z żydokomuną!
Hahahah najlepsze szmaty na ryju w kontraście pląsy i fałszywe uśmiechy
Chyba sam o sobie mówisz,że nosisz,albo nie szmatę na swoim ryju,zataczając się po nalewce!
Precz z żydokomuną! (20 lutego 2021 20:33)
Hahahah najlepsze szmaty na ryju w kontraście pląsy i fałszywe uśmiechy
Łosina 5 (20 lutego 2021 20:32)
Niezłe cycexy ta w fioletowym topie. Tajemnicą poliszynela jest, że dziewczyny od Niepokalanek najszybciej latają z napompowanym balonikiem.
Ooo (20 lutego 2021 19:03)
Cytuję użytkownika: Moherowy Pisior
Nauczyć ich pląsów i wysłać na urodziny Radia Maryja. I niech ten cyrk na kółkach tam już zostanie.
"madrego to i warto posłuchać.Dzban cała gębą
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   zakonnice  |   niepokalanki  |   taniec  |   szkoła  |   liceum  |   obserwatorium  |  

Wałbrzych, Boguszów, Głuszyca: oddali hołd zmarłym policjantom

Oddaj krew dla dzielnego strażaka

Dlaczego w najbliższy piątek wałbrzyski Aqua Zdrój będzie w Polsacie?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij