Menu

Gość Dnia - Tomasz Krupa

- Szczawno-Zdrój znów będzie pośmiewiskiem całej Polski przez fanaberie radnych burmistrza Fedoruka i kuriozalny wniosek radnego Jennigsa o spotkanie Rady w realu, a nie on-line, jak w czasie pandemii obraduje cały świat - mówi Tomasz Krupa, opozycyjny radny Szczawna-Zdroju (klub Szczawno-Zdrój Możliwości).

Gość Dnia - Tomasz Krupa

Komentarze

miłośnik emerytowanego zbawcy (27 lutego 2021 17:18)
mieszkam w Szczawnie dobre 20 lat ale tak beznadziejnego burmistrza jak Fedoruk jeszcze nie było
Xyz (23 lutego 2021 8:00)
Autorytarny sposòb sprawowania władzy przez Pana Brodę zasługiwał na taki koniec .Wreszcie Szczawno zyskało oddech terazmocniejdo przodu
Emilia (22 lutego 2021 19:17)
Oczywiscie ze Pan Krupa ma calkowita racje!!!!!!!TTOMF
Tomasz (22 lutego 2021 18:33)
Ten pan z wywiadu ma chyba jakiś problem ze zrozumieniem na czym polega demokracja i że liczy się głos większości. Chyba myślowo dalej siedzi głęboko w PRLu. Mamy demokrację panie adwokacie, większość radnych zadecydowała, że czas na zmianę i miała do tego prawo. Koniec z gburowatością i ciągłym jątrzeniem. Bardzo dobrze się stało w tym Szczawnie.
olo (22 lutego 2021 15:56)
I ten "erudyta" też wyleci z kopem na zbity pysk Szczawno będzie piękniejsze. Flagi -w dół P.bez-Radny.
Artur (22 lutego 2021 15:11)
Dawać jeszcze Pisarską do wywiadu i będzie komplet. Jak wam nie wstyd możliwości. Mieliście duże możliwości i nic nie zostało.
Irena (22 lutego 2021 15:02)
Nie można było czekać do zakończenia pandemii, która może potrwać jeszcze 2 lata, aby odwołać Michała Brodę z funkcji przewodniczącego rady. Jeśli radni z klubu możliwości nie stawili się na sesję, to znaczy, że ignorują prawo i nie dostosowują się do większości głosów rady. Pan Broda nadal pewnie myśli, że jest władcą absolutnym w Szczawnie, z jednym doradcą - panem Krupą. Koniec dyktatury w naszej radzie.
Mieszkaniec (22 lutego 2021 14:49)
No to teraz wiemy, że ta sesja musiała się odbyć w warunkach stacjonarnych. Złożono wniosek o odwołanie przewodniczącego z pełnionej funkcji! Radni od Brody musieli to wiedzieć wcześniej, że tak się opierali sesji na hali sportowej. A tłumaczenie Krupy jest kuriozalne i ma mydlić nam oczy.
Helena (22 lutego 2021 14:31)
Pan Krupa ma calkowita racje!
Maguupta (22 lutego 2021 13:23)
Wojny tak zwanych "semitów" : D
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

tomasz krupa  |   rada miejska  |   szczawno-zdrój  |   michał broda  |   marek fedoruk  |   adam jennings  |  

Gość Dnia - Grzegorz Macko

Kamiennogórska wojna o Zalew. Czy miasto straci promesę z Polskiego...

Gość Dnia - Jacek Jackowiak

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij