Menu

Tu chodnikiem nie przejdziesz

Od kilku miesięcy idąc chodnikiem przy ulicy Matejki musimy liczyć się z problemami. Teren przyległy do ZDKiUM jest odgrodzony i jest tam zakaz ruchu pieszych. 

Tu chodnikiem nie przejdziesz
Utrudnienia wiążą się z tym, że trzeba przechodzić przez ulicę, by np. iść w stronę kościoła. Czym jest to spowodowane i dlaczego tak długo to trwa?
 
- Jest to spowodowane zagrożeniem , sypaniem się tynku z budynku. Czekamy na to, aż zrobi się wiosna. - mówi zastępca dyrektora Zarządu Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta, Bogusław Rogiński. 
 
 
Budynek należy do miasta. Jeśli rozpoczną się prace, będziemy o tym informować. 
 
red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Gość (24 lutego 2021 9:30)
Jaki tynk, cwaniactwo za biurkiem odgrodziło się od covida
Wobbler (23 lutego 2021 20:54)
Przecież dopiero co robili elewację! Już się tynk sypie? Niezłe jaja.
Pielegniarz (23 lutego 2021 20:52)
Największy zbudowany absurd jest dokładnie na przeciw starej kopalni;Postawiono tam metalowa ławkę dokładnie na granicy krawędzi ścieżki rowerowej; każdy kto na nią siada popełnia wykroczenie polegające na tamowaniu nogami ruchu rowerów nie mówiąc o narazaniu siebie i rowerzystów. Co to za idiota projektował i odebrał ten absurd?

Dodaj komentarz

chodnik  |   tynk  |   zdkium  |   zagrozenie  |  

Święto zakochanych w Rynku (FOTO)

Walentynkowa zbiórka zużytych baterii

Dziś policjanci odpuszczali mandaty. ''Zwolnij, jak kocha to poczeka''

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij