Menu

Gość Dnia - Michał Broda

- Coraz więcej mieszkańców Szczawna-Zdroju chce zwołania referendum o odwołanie burmistrza Marka Fedoruka i Rady Miejskiej - twierdzi Michał Broda, odwołany  przewodniczący Rady Miejskiej Szczawna-Zdroju. Trybem jego odwołania i zwołaniem konkurencyjnej sesji przez radnych Fedoruka zajmą się służby wojewody dolnośląskiego.

Gość Dnia - Michał Broda

Komentarze

Obserwator (26 lutego 2021 23:30)
Co za kłamliwy podły człowiek. Teraz zarzuca Burmistrza że chcą uzależnić opłatę za śmieci od ilości zużytej wody. Sam taki wniosek złożył i można to odtworzyć jest nagrany. Co, za typ ochydny podły żyd. Masz ludzi za debili? Mniej chociaż minimum honoru, odejdź, wyjątkowo podloto razem z tym nie znającym prawo pseudo prawnikiem i puszczalską Pisarska i jeszcze ta wulgarna pani doktor. Wstyd
310 (25 lutego 2021 23:25)
Dwie z kundlone sabotażystki przewodniczacy i ta papuga im ktos w Szczawnie chyba krzywde zrobil moze za mlodu niewiem i sie mszcza idiotki i maja tych swoich szczurkow tych w internecie moze prostytutki tych dwoch dziadow dobrzy sa jeden to chyba na fredego merkurego sie robi z wasikiem drugi to lysy dziadek zepsuty chamek do kobiet tylko umieja sie srac dziady kiedys sie traficie nie pod kamerom Szczawno nie Londyn to was kultury naucze przypomnicie sobie jak sie biega w realu nie po interneci
Lechu (25 lutego 2021 9:47)
Coraz więcej mieszkańców nie może już patrzeć na zbrzydła mordę tego karła.
Marcin (23 lutego 2021 22:59)
Chlopie wez juz przestan się ośmieszać jego gowno narobiliście i tyle jedyny plus ze masz babe od zieleni co Panu buty pucuje masakra co za porażka
MASAKRA (23 lutego 2021 22:05)
Idź poćwicz człowieku! Zrobisz nareszcie coś dobrego :)
Broda na burmistrza! (23 lutego 2021 22:04)
Jesteś najlepszy!!! Sorry żartowałem! Jesteś porażką!
Sąsiad zza miedzy (23 lutego 2021 22:01)
Cytuję użytkownika: Jan
A ty skąd wiesz, ze ktoś prawo złamał, bo broda tak twierdzi ? Poczekaj na stanowisko wojewody.
No nie wiem i też jestem ciekaw stanowiska organu nadzoru ale jak wynika z ustawy i ststutu to zwołanie sesji to kompetencje przewodniczącego. Pozdrawiam i życzę szybkiego wyjaśnienia sytuacji w moim ulubionym sąsiedzkim mieście.
MKS (23 lutego 2021 21:47)
Rację mają ludzie którzy niby nie ,a na kolanach przed PO.tz sprzedawczyki.
Lekarz wojskowy (23 lutego 2021 21:14)
Wywalić wszystkich którzy przepychają fake "pandemię" i będziemy mieć złoty wiek Szczawna Zdroju. Proste.
Jan (23 lutego 2021 20:12)
A ty skąd wiesz, ze ktoś prawo złamał, bo broda tak twierdzi ? Poczekaj na stanowisko wojewody.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Sprawa odbudowy Zakładu Przyrodoleczniczego z finałem w prokuraturze

Gość Dnia - Michał Broda

Radny Broda wygrywa, czarne chmury nad przewodniczącym...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij