Licytacja koszulki z autografami polskich lekkoatletów

Możesz wylicytować koszulkę z autografami znanych sportowców. Kwota z koszulki będzie przeznaczona w całości na rehabilitację dla Kamila Długosza, który choruje na nowotwór (mięsak kościopochodny) jest aktualnie po ciężkiej operacji nogi i bardzo potrzebuje wsparcia, aby dojść do sił .

Licytacja trwa do 14 marca do godz 20:00
 
Na koszulce (Toruń 2019') są autografy:
Adam Kszczot - Wielokrotny medalista mistrzostw Europy, halowych mistrzostw Europy, mistrzostw świata oraz halowych mistrzostw świata. Olimpijczyk z Londynu i Rio
 
Marcin Lewandowski - brązowy medalista mistrzostw świata z katarskiej Dohy na dystansie 1500 m. Multimedalista Mistrzostw Polski. Mistrz Europy. Medalista halowych mistrzostw świata.
Rekordzista Polski na 1500 m na hali.  Olimpijczyk z Pekinu, Londynu i Rio
 
 
Joanna Jóźwik - brązowa medalistka Mistrzostw Europy na otwartym stadionie jak i na hali. Rekordzistka Polski na 800 m w hali. 5 miejsce na Igrzyskach Olimpijskich rozgrywanych w Brazylii ???????? na dystansie 800 m 
 
Angelika Cichocka - Mistrzyni Europy, medalistka Mistrzostw świata na hali. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski. 
 
Remigiusz Olszewski - Multimedalista Mistrzostw Polski. Posiada 6 wynik w historii Polski na 100 m. W 2021 roku obronił 7 raz z rzędu Mistrzostwo Polski na 60 m na hali. 
 
Piotr Rostokowski - Mistrz Polski i wielokrotny medalista mistrzostw Polski. Były rekordzista Polski na 1500 m na otwartym stadionie (3:35,62❗). Aktualny trener Marcina Lewandowskiego i Adama Kszczota. 
 
Mateusz Borkowski - Młodzieżowy Mistrz Europy. Medalista Mistrzostw Polski. 
 
Adam Czerwiński - Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski. Pacemaker podczas biegów gdzie padły rekordy Polski. Rekord Europy i najlepsze wyniki w sezonie na świecie. 
 
Aneta Lemiesz - Rekordzistka Świata masters na dystansie 400 m w hali. Medalistka Mistrzostw Polski. 
 
Łukasz Krawczuk - Halowy Mistrz Świata w sztafecie 4x400 m i były rekordzista świata. Medalista Mistrzostw Polski. Medalista Mistrzostw Europy w sztafecie na otwartym stadionie jak i na hali.
 
Jakub Augustyniak - Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski. Rekordzista Polski w kategoriach U18. Uczestnik EYOF i mistrzostw Europy U18 i U20 
 
Tymoteusz Zimny - Medalista halowych mistrzostw Polski. Medalista Mistrzostw Europy juniorów. Brązowy medalista halowych mistrzostw Polski. 
 
Anna Wielgosz (Sabat) - Mistrzyni Polski 2018, 2019 na otwartym stadionie. Medalistka halowych mistrzostw Polski.
 
Zbiórkę pieniędzy dla Kamila znajdziesz tutaj
 
Licytacja jest prowadzona na fb tutaj
 
red
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno