Menu

Zaatakowali policjantów, chcieli ich pobić

Byli kompletnie pijani,  zaatakowali policjantów gdy ci zwrócili im uwagę. Trzech młodych wałbrzyszan stanie teraz przed sądem - grozi im do 10 lat więzinia. 

 

Zaatakowali policjantów, chcieli ich pobić
Do zdarzenia doszło we wtorek w nocy.  Gdy policjanci zwrócili uwagę trzem meżczyznom idącym ul. Andersa (bo ci nie stosowali się do przepisów ruchu drogowego i obostrzeń sanitarnych), najpierw jeden ze sprawców zaczął wyzywać mundurowych a chwilę później cała trójka zaczęła kopać i bić policjantów.

Jeszcze zanim przyjechało wsparcie,  agresorzy zostali przez dwóch funkcjonariuszy obezwładnieni i zatrzymani. Policjanci nie odnieśli żadnych obrażeń. 18, 21 i 31-latek byli kompletnie pijani, alkomat pokazał do 2 do 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Cała trójka spędziłą noc w wałbrzyskiej komendzie. W środę mężczyźni usłyszeli zarzut czynnej napaści na funkcjonariuszy.

- Wszyscy przyznali się do zarzucanego im przestępstwa. 18, 21 oraz 31-latkowi grozi kara pozbawienia wolności do lat 10. Jako że czyn nosił znamiona występku o charakterze chuligańskim, wałbrzyszanie spędzą za kratami więzienia nie mniej niż 1,5 roku. Będą musieli również zapłacić nawiązkę na rzecz pokrzywdzonych policjantów - informuje podkomisarz Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji. 
 
 adm
foto: KMPWałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

R (1 marca 2021 16:17)
Cytuję użytkownika: sierżant sztabowy
kopali i bili ale tamci nie odnieśli żadnych obrażeń. Ani siniaka. Dzielne te policjanty i odporne na bicie i kopanie
Dobrze że nie zgwałcili haha..
R (1 marca 2021 10:46)
Cytuję użytkownika: tekken
Cytuję użytkownika: sierżant sztabowy
kopali i bili ale tamci nie odnieśli żadnych obrażeń. Ani siniaka. Dzielne te policjanty i odporne na bicie i kopanie
No widzisz, silni chłopy są w naszej policji. Nie zaczynaj. Nie skończysz na deskach
Kopali bili..dobrze że do gwałtu nie doszło haha
J ,P (1 marca 2021 10:32)
Cytuję użytkownika: wspaniały
Cytuję użytkownika: MARTA LEMPART
Cytuję użytkownika: Policjant
Cytuję użytkownika: Afrodyta
Jebac policję
Nikt tu nie jest anonimowy!Mówi ci to coś !
ZAMKNIJ RYJ PSIE... WYPIER^%$#.... MARTA LEMPART JEST ROWNIEJSZA WOBEC PRAWA??? TAKA ORWELLOWSKA SWINKA?? ROWNIEJSZA OD INNYCH ZWIERZAT??? CZY WEDLUG PANA POLICJANTA KAZDY JEST ROWNY WOBEC PRAWA?? KIBOL ZA WULGARYZMY DOSTAJE 500 ZL MANDATU... A ORWELLOWSKA SWINKA?? BOHATERY JESTESCIE DO DZIECI?? ZPALOWAC DZIECKO LATWO... ALE ROZWRZESZCZONA ZYDOKOMUNE TVN, TO STRACH??
gnoje i nieroby wypier ...dalać pod wypierdek i nie obrażać Panów Policjantów. Już niedługo skończy się wam te "500 coś tam coś tam" z znowu trzeba będzie służyć na budowie Panom Majstrom. Nie pozdrawiam chamstwa z pod budki z piwem.
Panów haha "coś tam coś tam"tego i tego Jareczek uspokój się nie pisz kocopołów..
Siema (1 marca 2021 10:02)
Cytuję użytkownika: Gienek
Cytuję użytkownika: Dobrze
Ukarać patologię Brawo policjanci
Brawo Policja!Karać również tych patologicznych chamów,którzy używają wulgaryzmów w stosunku do was na tym forum.!W końcu patologia niech wie,że nie jest anonimowa!
Ha ha i co jeszcze byś chciał tępaku
Marek (28 lutego 2021 1:42)
10 lat grozi tym młodym ludziom. Co to za prawo, uka , duka?
tekken (26 lutego 2021 20:49)
Cytuję użytkownika: sierżant sztabowy
kopali i bili ale tamci nie odnieśli żadnych obrażeń. Ani siniaka. Dzielne te policjanty i odporne na bicie i kopanie
No widzisz, silni chłopy są w naszej policji. Nie zaczynaj. Nie skończysz na deskach
Jan 3 Sobieski (26 lutego 2021 18:07)
Jebac A. Malinowskiego mogli go najbardziej napoerdolic
ewinia (26 lutego 2021 9:39)
Ukarać przykładowo żeby nikt nigdy nie podniósł ręki na policjanta na podzamczu koło przychodni strach przejść piwosze iintelegencja piją i zaczepiają
Ab (26 lutego 2021 8:34)
BRAWO POLICJA!!!
sierżant sztabowy (26 lutego 2021 8:24)
kopali i bili ale tamci nie odnieśli żadnych obrażeń. Ani siniaka. Dzielne te policjanty i odporne na bicie i kopanie
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   napadli na policjantów  |   policja  |   997  |   112  |  

I na tym właśnie polega służba...

Zatrzymany z amfetaminą odpowie za handel narkotykami

Okradał własną babcię, z którą mieszkał. Usłyszał 20 zarzutów

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij