Menu

Policjanci z Głuszycy zatrzymali włamywacza

Policjanci z  Głuszycy ustalili sprawcę dwóch kradzieży z włamaniami do pomieszczeń gospodarczych znajdujących się w miejscowościach gminy Walim.

Policjanci z Głuszycy zatrzymali włamywacza
Włamywaczem okazał się  38-letni mieszkaniec Jugowic. Mężczyzna został zatrzymany w miniony wtorek. Funkcjonariusze udowodnili mu również usiłowanie włamania do domku jednorodzinnego.
 
 
Do kradzieży z włamaniami doszło w Michałkowej oraz Podlesiu na przełomie poprzedniego i tego roku. Sprawca wyłamał zabezpieczenia drzwi w pomieszczeniach gospodarczych - tj szopie oraz garażu - skąd wykradł elektronarzędzia, sprzęt gospodarstwa domowego, ubrania, a nawet pościel.
 
Straty oszacowane zostały na łączną kwotę ponad 6 tysięcy złotych. Głuszyccy policjanci ustalili sprawcę tych czynów i 23 lutego po południu zatrzymali mężczyznę przy ul. Zarzecze w Jugowicach.
 
 
Funkcjonariusze udowodnili 38-latkowi również usiłowanie kradzież z włamaniem do domku jednorodzinnego usytuowanego w Podlesiu. Mężczyzna przyznał się do winy i złożyli stosowne wyjaśnienia. Za kradzieże z włamaniami grozi mu 10 lat więzienia
 
red
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Tyl (26 lutego 2021 8:07)
Po co pracować?Szlachta nie pracuje! Złodziejskie nasienia.Banda!Brawo Policja!!!

Dodaj komentarz

policja  |   walbrzych  |   gluszyca  |   wlamanie  |   kradzieze  |  

Dziewięciu trafionych - policja podsumowała weekend

Piesza potrącona na pasach, była pijana

Pracownica banku wypłaciła sobie 4,5 mln złotych

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij