Menu

History Hiking: Niezwykłe znalezisko, które wstrząsnęło miejscowością

Opowieść o niezwykłym znalezisku, którym zaczęła żyć cała miejscowość. Mowa o kliszach Filipach Rozbickiego, na których były organista uwieczniał życie mieszkańców Walimia po wojnie. Nowy odcinek History Hiking

History Hiking: Niezwykłe znalezisko, które wstrząsnęło miejscowością

Łukasz Kazek zeskanował zdjęcia i zaczął publikować w internecie - wówczas zaczęli się na nich rozpoznawać kolejni bohaterowie. O niezwykłej historii powstał nagradzany film pt. "Ludzie z klisz" który reżyserował Mateusz Kudła.

 

 

red

video: History Hiking

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Henio (26 lutego 2021 15:24)
Cytuję użytkownika: Bobek
Czemu ten portal promuje tego kiepa? Chyba przestanę tu w ogóle wchodzić.
Bo to taki historyk jaki abstynent.
J@siek (26 lutego 2021 12:14)
Strona walim i walimiacy przedstawia fotki P. Czarnieckiego z Walimia i okolic w duzo wiekszymprzekroju (zdjęc okolo3000) i nie robi z tego wydarzenia .
Bobek (26 lutego 2021 9:47)
Czemu ten portal promuje tego kiepa? Chyba przestanę tu w ogóle wchodzić.
Buhaha (26 lutego 2021 6:00)
Fejstory Bajking
Marek (25 lutego 2021 21:35)
Nie ma co komentować.

Dodaj komentarz

hiking  |   history  |   kazek  |   ludzie  |   z klisz  |   film  |   kudła  |   rezyser  |  

History Hiking: Wielki skarb i morderstwo

Łukasz Kazek odkryje Dolny Śląsk. Nowy program History Channel

History Hiking: Dramat sióstr. Jaki los gotowali Sowieci zakonnicom

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij