Ziobro: Prokurator będzie się domagać najsurowszej kary

"Za takie bestialstwo prokurator będzie się domagać najsurowszej kary" - napisał na Twitterze Zbigniew Ziobro. Sprawa dotyczy śmierci 3-letniej Hani z Kłodzka, katowanej przez rodziców.

 

Do tragedii doszło z piątku na sobotę (z 19 na 20 lutego) w jednym z mieszkań w Kłodzku.
Przed północą matka poszła sprawdzić, czy jej trzyletnie dziecko śpi. Kiedy zobaczyła, że dziewczynka zmoczyła łóżko, zdenerwowana zaprowadziła ją do łazienki. Kobieta wsadziła dziecko pod prysznic i polewała zimną wodą przez kilka minut. Jak ustaliła prokuratura, później 30-latka położyła córkę do łóżka, jednak dziecko zaczęło słabnąć i tracić przytomność. Wezwane na miejsce pogotowie zabrało 3-latkę do szpitala, niestety dziewczynce nie udało się uratować życia. W czwartek przeprowdono sekcję zwłok, która wykazała, "że dziewczynka została ciężko pobita".  Prokurator Zbigniew Ziobro polecił postawienie rodzicom zarzutów zabójstwa i znęcania się ze szczególnym okrucieństwem.  


 Dziś Zbigniew Ziobro poinformował na tweeterze, że prokuratura będzie domagać się najsurowszej kary.

"Konkubent przyznał, że pobił trzyletnią Hanię z Kłodzka. Dziewczynka miesiącami była bita i przechodziła piekło. Ostatniego dnia jej życia, sprawca silnie kopnął dziecko w brzuch. Za takie bestialstwo prokurator będzie się domagać najsurowszej kary" - napisał Ziobro na Twitterze.
adm
foto:  pixabay
redakcja@walbrzych24.com

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno