Menu

Notorycznie zalewa im mieszkanie. Nikt z tym nic nie robi

Mieli już 7 razy w ciągu dwóch tygodni  zalane mieszkanie, a wciąż nikt z tym nic nie zrobił. Właścicielem mieszkania przy ul. Piotra Skargi jest Pani Elżbieta, pracująca za granicą. W mieszkaniu żyje jej chory syn, którym zajmuje się opiekunka.

Notorycznie zalewa im mieszkanie. Nikt z tym nic nie robi
Jak nas poinformowano - Mieszkanie jest zalewane przez sąsiada z góry (od 14 lutego zostało zalane 7 razy - twierdzi p. Elżbieta). 
 
WTBS nic z tym nie robi i nie reaguje na skargi P. Elżbiety. Właścicielka mieszkania wezwała nadzór techniczny WTBS i wodę zakręcono, następnego dnia znowu zalanie. Na przestrzeni 18 lat, jak twierdzi kobieta, zalewano ją 16 razy, a teraz jest apogeum, bo codziennie jest zalewane jej mieszkanie, które jest po remoncie. 
 
 
 
- Sąsiad zalewa nas 7 raz i nikt z tym nic nie robi. Mamy ubezpieczone mieszkanie, niech nam naprawią sufit. - mówi mieszkaniec Rafał. 
 
Próbowaliśmy dowiedzieć się od WTBS (zarządcy), czym jest spowodowany taki stan rzeczy, ale od tygodnia czekamy na odpowiedź. Telefon w WTBS również milczy. 
 
red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Yuris (3 marca 2021 14:49)
Cytuję użytkownika: Anika
Ja przez takich zalewaczy musialam sie wyprowadzic z rodzinnego mieszkania.do tego jeszcze agresja z ich strony.Nikt mi nie byl w stanie pomoc
Są na to sposoby i to skuteczne.Wyprowadzka tylko umacnia taką patologię.Lenistwo podjęcia walki z idiotami powoduje, ze patoli sie mnoży coraz wiecej.
Lucas (2 marca 2021 19:31)
Zalewanie to jedno na zdjęciu jest puszka elektryczna z której napewno jest rozgałęzienie instalacji elektrycznej i tu bym się już martwił bo różne cuda mogą się stać. Na Państwa miejscu sprawę oddałbym do sądu a sprawę nagłośnił w mediach, może wtedy znajdą się osoby, które będą chciały ja wyciszyć.
Józek (2 marca 2021 17:38)
Ja to był poszedł wpierd...Lil przez okno wyrzucil i po sprawie apotem do czóbków
Anika (2 marca 2021 14:45)
Ja przez takich zalewaczy musialam sie wyprowadzic z rodzinnego mieszkania.do tego jeszcze agresja z ich strony.Nikt mi nie byl w stanie pomoc
Zenek (2 marca 2021 10:15)
Cytuję użytkownika: sasiad
Pracujecie za granica stac was na malowanie i wypad
Oj tam pracujemy, kasy z tego nie ma, jedynie co możemy przywieźć do kraju to brytyjską mutację Covid 19.
Gospodarz (2 marca 2021 8:58)
Należy wiec wzywać po kilka razy policję w celu sporządzenia protokołu ze zdarzenia zniszczenia mienia. Protokoły są dowodem, należy złożyć tez pozew do sądu o odszkodowanie i o przymusowa licytacje lokalu mieszkalnego uciążliwego sasiada. Jako dowód posiłkowy przydatna jest też fotodokumentacja zniszczeń.
;D (2 marca 2021 8:02)
Taki stan rzeczy spowodowany jest tym, że wszyscy wszystko olewają - po prostu! Nie daj Boże człowiekowi takiego nieszczęścia, bo zostaje z nim sam jak palec w kręcącej się betoniarce. Współczuję państwu.

Dodaj komentarz

mieszkanie  |   zalewame  |   pomoc  |   interwencja  |   skargi  |   piotra  |  

Miał 2 promile. Zaatakował ochroniarza i próbował uciec taxi

Podgórze: 71-latek ugodził nożem sąsiada

Oddaj krew w mobilnym punkcie

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij