Menu

Tenis: Kajtek Cup w Szczawnie-Zdroju (foto)

Na kortach w Szczawnie Zdroju znów zagościła rywalizacja Kajtek Cup. Zmagania organizowane są co miesiąc a wspominana edycja zgromadziła na starcie blisko 60 młodych zawodników.

Tenis: Kajtek Cup w Szczawnie-Zdroju (foto)

Rozegrano cztery kategorie wiekowe, które zgodnie z wytycznymi programu Tenis10 podzielone zostały również na wielkość pola oraz rodzaj piłki, którą rozgrywane są mecze. Każdy z turniejów miał atrakcyjną formułę grupową.

 

W sobotę 27.02 zmagania rozpoczęła grupa czerwona- do lat 8. Tutaj po fantastycznych zawodach swój pierwszy tytuł zdobył Szymon Wyszowski KT Szczawno Zdrój pokonując w zaciętym finale Jakuba Pilarczyka z Trzebnicy.

 

Trzecie miejsce wywalczył Paweł Grzegorzak a czwarte Kamil Muszalski KT Szczawno Zdrój. Zaraz po „czerwonych” na korcie pojawili się „pomarańczowi” – do lat 9.

 

Tutaj pierwsze miejsce wywalczyła Gabriela Stankiewicz z Lubina przed Ignacym Mataczyńskim KT Szczawno Zdrój. Trzecie miejsce zajęła Gosia Walczyk z Polanicy a czwarte jej klubowa koleżanka sympatyczna Milena Boos.

 

 

Niedzielna rywalizację otworzyła liczna kategoria żółta – wiekowo OPEN. Tutaj triumfował Mikołaj Rochowiak przed Kacprem Górnickim. Trzecie miejsce zajęła Laurą Głód a czwarte Weronika Rudenko. Wszyscy wspomniani zawodnicy należą do KT Szczawno Zdrój.

 

Jako ostatnia rozegrana została kategoria zielona – do lat 10. Tutaj najlepszą okazała się Julia Dębicka z Wrocławia przed Kajetanem Kosińskim KT Szczawno Zdrój. Trzecie miejsce wywalczył Sergiej Kunicki Wrocław a czwarte Kaja Góra Wrocław. Kolejne zmagania już w marcu.

 

 

red

foto: użyczone

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

tenis  |   sport  |   szczawno  |   zdroj  |   cup  |   kajtek  |  

Raper Sobota zagra w Szczawnie-Zdroju dla chorej Gabrysi

O krok od tragedii. Autokar z dziećmi wjechał do rowu

Siatkarska sobota na Hali Wałbrzyskich Mistrzów

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij