Menu

Dwa pobicia w Jedlinie Zdroju - ofiary w szpitalu

Jednego z mężczyzn uderzył obuchem siekiery w plecy, drugiego pobił - 26-latek z Jedliny jest już w rękach policji. Policja zatrzymała też w Jedlinie Zdroju  29 i 30-latka, którzy pobili się - jeden z mężczyzn trafił do szpitala. 

Dwa pobicia w Jedlinie Zdroju - ofiary w szpitalu
29-letni mieszkaniec Radomska przyjechał do Jedliny-Zdroju. Miał sądowy zakaz zbliżania się i kontaktowania się ze swoją byłą żoną (wcześniej znęcał się nad nią). Kiedy obecny, 30-letni partner kobiety zauważył 29-latka na posesji, doszło między nimi do kłótni. Po chwili doszło do bijatyki -  obaj mężczyźni okładali się pięsciami i grozili śmiercią. Ostatecznie mieszkaniec Radomska z poważnymi obrażeniami głowy trafił do szpitala.

Zatrzymani przez głuszyckich policjantów krewcy mężczyźni opowiedzą za groźby karalne i spowodowanie średniego uszczerbku na zdrowiu. 29-latek odpowie dodatkowo za złamanie sadowego zakazu. W związku z tym,  że działał w warunkach recydywy, może spędzić za kratami więzienia 7,5 roku.  30-letniemu mieszkańcowi Jedliny-Zdroju grozi do 5 lat więzienia.  Decyzją prokuratury mężczyźni mają także obopólny zakaz kontaktowania się i zbliżania się do siebie.


Do drugiego poważnego konfliktu doszło również w Jedlinie Zdroju.  26-letni mieszkaniec Jedliny  najpierw uszkodził drzwi wejściowe do mieszkania, w którym przebywali 42 i 57-latek, a później groził obu mężczyznom, że ich zabije.  26-latek uderzył jednego z nich obuchem siekiery w placy, drugiego bił pięściami po głowie. Później uciekł.

Obaj pokrzywdzeni, z na szczęście obrażeniami niezagrażającymi ich życiu, trafili do szpitala. Policjanci z Głuszycy jeszcze tego samego wieczora zatrzymali agresywnego mieszkańca Jedliny.  26-latek ma decyzją prokuratury zakaz zbliżania się do obu pokrzywdzonych. Przed sądem odpowie za naruszenie miru domowego, zniszczenie mienia, groźby karalne oraz spowodowanie u pokrzywdzonych rozstroju zdrowia powyżej 7 dni, za co także grozi mu łączna kara pozbawienia wolności do lat 5.

adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

XD (7 marca 2021 1:22)
Dzień jak co dzień
Diament (4 marca 2021 3:06)
Na dzielni kryminalna weszy znów. Pozdrawiam wszystkich wariatów, dobry przekaz leci w miasto. Ave Jedlina bandyckie miasto!!!
Jarson (3 marca 2021 20:49)
Kryminalna Jedlina:) To potrzebny Ojciec Mateusz, dobrze by się czuł w uzdrowiskowym powietrzu.
Bukin (3 marca 2021 19:52)
Niedawno woziłem ich moją taxi, nie wierze co narkotyki robią z ludźmi
Debet (3 marca 2021 15:45)
Drzwi ewidentnie zbrojone
To wszystko (3 marca 2021 12:21)
Bez sensu.

Dodaj komentarz

Jedlina Zdrój policja  |   pobicie  |   997  |   112  |  

Czterech kibiców Górnika zatrzymanych

Wjechała na czerwonym świetle. Wypadek na rondzie

Czołówka z drzewem. To cud, ze przeżyli

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij