Nowi policjanci w wałbrzyskiej komendzie, kolejny nabór w kwietniu

14  nowych policjantów i policjantek wstąpiło w szeregi wałbrzyskiej Komendy Policji.   Łącznie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy do służby wstąpiło 40 nowych mundurowych. Do obsadzenia pozostało jeszcze 12 wakatów - kolejny termin przyjęć to 20 kwietnia.

 

Ośmioro nowych policjantów zasiliło Komendę Miejską Policji w Wałbrzychu - w tym jeden funkcjonariusz trafił do wydziału ruchu drogowego, a troje do prewencji. Troje kolejnych  zasiliło Komisariat Policji I w Wałbrzychu. Jeden mężczyzna służy już w Komisariacie Policji II w Wałbrzychu, jeden w Komisariacie Policji w Boguszowie-Gorcach i ostatni z funkcjonariuszy w Komisariacie Policji w Głuszycy.
 
- Wszystkich, którzy chcą się sprawdzić i czują, że Policja to jest właściwe dla nich miejsce, zapraszamy w nasze szeregi. Policjant to zawód wyjątkowy i prestiżowy. A pełnić służbę może obywatel polski o nieposzlakowanej opinii, który nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe i korzystający z pełni praw publicznych, posiadający co najmniej średnie wykształcenie oraz zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować. - informuje podkomusarz Marcin Świey z wałbrzyskiej policji. 

Osoby zainteresowane służbą w Policji mogą osobiście złożyć dokumenty w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu w dni robocze w godzinach od 8.00 do 15.00. Kandydat musi mieć maseczkę, jednorazowe rękawiczki i własny długopis. Informacje można uzyskać również telefonicznie pod numerami telefonów 47 87 517 01 lub 47 87 514 86.
 

adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno